Степан Бандера нас веде до перемоги

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

 1 січня 2019 року у Києві відзначено 110-у річницю від Дня народження Провідника ОУН (революційної) Степана Бандери, який ще із минулого століття як символ боротьби веде українців до перемоги. За цей час маємо історичні здобутки. 1991 року відновлено українську Незалежність.  Але, незважаючи на це, запекла боротьба за Україну триває. Адже московський імперіалізм ніяк не може змиритися із існуванням України як суверенної держави.

Кількість прихильників Степана Бандери постійно зростає. Ось і цього року у пам’ятну дату в парку імені Тараса Шевченка на Смолоскипний марш до 110-річчя з Дня народження Степана Бандери зібралися члени політичних партій ВО ,,Свобода’’, КУН, ,,Правий сектор’’, громадських організацій ОУН, ,,Сокіл’’, С14, усі, кому не байдужа доля України.

Смолоскипний марш центром української столиці – це вдячність нинішнього покоління за незламний дух та жагу до перемоги, яку демонстрував Степан Бандера. Адже він жив, неначе палаючий смолоскип, освітлюючи дорогу українській нації.

Після вражаючого маршу на Майдані Незалежності відбулося віче. Під час виступів Юрій Сиротюк, Андрій Іллєнко, Руслан Кошулинський, Степан Брацюнь, Євген Карась та Богдан Бенюк закликали українців продовжувати боротьбу за розбудову сильної України. Адже на Україну покладена особлива місія – стримати московського ненаситного агресора. У єдності − сила та велич українського духу.

Фото автора

Залишити відповідь