Сьогодні у Бабиному Яру вшановували пам’ять визначної патріотки, полум’яної поетеси, члена ОУН Олени Теліги та її побратимів і посестер, закатованих і розстріляних німецькими нацистами у 1942 році

Леонід Осипчук

Леонід Осипчук

До підніжжя пам’ятника Олені Телізі керівники націоналістичних організацій, іх представники, воїни ЗСУ, учасники АТО, членкині Жіночого товариства імені Ольги Басараб і Олени Теліги, школярі, ліцеїсти-богунці, кияни поклали квіти, ушанувавши тим самим пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України у тяжкі роки Другої світової війни.

Біля меморіального пам’ятного хреста відбувся мітинг та проведено поминальний молебень настоятелем храму Свято́го Микола́я  на Аскольдовій могилі отцем Ігорем.

Перед присутніми на мітингу виступили  Голова ОУН Богдан Червак, Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, Командир ГО «Тризуб» імені Степана Бандери» ‎Віктор Сердулець, дослідник діяльності ОУН професор Юрій Ковалів.

У виконанні учениці Спеціалізованої школи ім. О. Теліги №97 прозвучала поезія поетеси-патріотки.

На завершення Учасники мітингу виконали Гімн України.

Один коментар до “Сьогодні у Бабиному Яру вшановували пам’ять визначної патріотки, полум’яної поетеси, члена ОУН Олени Теліги та її побратимів і посестер, закатованих і розстріляних німецькими нацистами у 1942 році”

  1. Нарешті ім’я Олени Теліги зайняло гідне місце серед героїв, які боролись і віддали своє життя за створення Украінськоі незалежної, суверенної держави. І факт відзначення Дня загибелі великої поетеси, громадської діячки – це ще одна нагода розказати нашим сучасникам про приклад справжнього патріотизму І любові до своєї батьківщини.

Залишити відповідь