21 лютого 2018 року. Бабин Яр

Леонід Осипчук

Леонід Осипчук

Із покладання квітів до пам’ятника Олені Телізі − діячці ОУН, українській поетесі, полум’яній патріотці України розпочалися сьогоднішні заходи у Бабиному Яру.
Уже традиційно члени Київської міської ОУН, членкині Всеукраїнського жіночого товариства ім. Ольги Басараб і Олени Теліги, члени УВО, представники громадських і молодіжних організацій вшанували пам’ять Олени Теліги, її побратимів, розстріляних гітлерівськими окупантами у 1942 році у Бабиному Яру.
Настоятель храму св. Миколая на Аскольдовій могилі, отець Ігор Онишкевич, провів поминальну службу біля Пам’ятного Хреста за загиблими оунівцями та Героями Небесної сотні.
Звертаючись до присутніх, Голова ОУН Богдан Червак зазначив, що тяглість подвигу Олени Теліги, її чоловіка Михайла Теліги, їхніх побратимів успадкували нинішні оунівці, зокрема і Василь Кіндрацький, який загинув, як і тисячі воїнів, на Донбасі, захищаючи свою землю від російського окупанта.
Заступник Голови ВО «Свобода» Андрій Мохник, Голова Фундації ім. Олега Ольжича Сергій Кот, Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, представник Правого Сектору друг Андрій та інші виступаючі наголошували на тому, що наша країна переживає дуже складний час свого становлення та очищення від політичного та економічного бруду, що дістався нам у спадок від минулого, але, не дивлячись на труднощі, ми вистоїмо і переможемо як зовнішнього, так і внутрішнього ворога. До цього нас кличе пам’ять Героїв.
Дослідниця життя і творчості Олени Теліги Катерина Криворучко та учасники клубу «Юн-прес» прочитали поетичні твори Олени Теліги.

Леонід Осипчук,  фоторепортаж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано Леонідом Осипчуком 21 лютого 2018 р.

Залишити відповідь