День народження Степана Бандери – свято усіх українців

Олександр Вакуленко.
Фото автора.
1 січня 2021 року у Києві відбувся Марш честі, гідності та свободи присвячений 112-ій річниці від дня народження ідейного натхненника українців, Провідника ОУН (революційної) Степана Бандери.

Із піднесеним настроєм, скандуючи патріотичні гасла, члени та прихильники політичних партій ,,Національний корпус’’, ВО ,,Свобода’’, Конгресу Українських Націоналістів, низки громадських організацій, в тому числі й ОУН пройшли вулицями Києва від пам’ятника Тарасу Шевченку до Майдану Незалежності.
При цьому відчувався дух побратимства, адже учасників маршу об’єднувала спільна ідея, із якою жили лицарі-націоналісти минулих поколінь.
Досягнути рівня Степана Бандери – все одно, що дотягнутися до далекої зірки. На щастя, нині маємо колективного Бандеру. Це увесь український народ, який піднявся на боротьбу в часи смертельної загрози втрати державної незалежності в 2013 році. Який, з честю пройшов Революцію Гідності й зупинив розповсюдження сепаратизму на Сході України.
Завершило вшанування Степана Бандери віче, на якому виступили: відомий актор театру і кіно, заступник Голови ВО ,,Свобода’’ з міжнародних питань Богдан Бенюк, керівник київського осередку ,,Національного корпусу’’ Сергій Тамарін, Головний командир ВО ,,Тризуб’’ імені Степана Бандери (2017-2020 рр.) полковник Яр, речник київського осередку ,,Національного корпусу’’ Данило Брусов та заступник Голови ВО ,,Свобода’’, народний депутат України 7-го та 8-го скликань Андрій Іллєнко.
Маючи таких відданих синів та доньок, які відзначили день народження Степана Бандери в перший день нового 2021 року по всій Україні, ми маємо велике майбутнє.