Оксана Забужко: А в Чехії − Майдан!..

А в Чехії Майдан − в 11 містах сьогодні люди вийшли на вулиці!

«Гібридна» війна дійшла й до них: після Земана, «второй пошол» − «головним інспектором» по силовиках став Зденек Ондрачек − комуніст, у 1989 р. демонстрації розганяв, у 2014 р. у Крим до «зєльоних человєчков» літав фоткатися – «провєрєнний товаріщ»! Вимога демонстрантів − щоб його прибрали з посади (це десь так, якби в нас Медведчука головою РНБО призначили).

Як бачимо, всюди той самий сценарій: Кремль запускає свою аґентуру в політсистему країни, як вірус, − і починаються «великі історичні випробування», перевірка країни на резистентність: виплюне чи пристосується?…

А в Україні нині цього, схоже, навіть у новинах нема − так, ніби не ми перші проти цього сценарію збунтувалися (і, попри всю фігню «максимально несприятливих обставин», досі таки «стоїмо»!). Але в інтересах Кремля − щоб, крий Боже, не склався в цій війні «антирашистський інтернаціонал»: щоб народи, які борються, нічого одне про одного не знали, окрім як із подачі «РашаТудей».

Так що давайте бодай через мережі помахаємо чехам − їм зараз до речі буде наша підтримка!

Demonstrace proti zvolení Zdeňka Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS

ŽIVĚ: Ne Ondráčkovi. Tisíce lidí demonstrují na Václavském náměstí proti zvolení Zdeňka Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS. Jste taky proti? Zapojili jste se do demonstrace? Sdílejte a napište nám váš názor.

Опубліковано DVTV 5 березень 2018 р.

 

Залишити відповідь