Засідання Проводу Українських Націоналістів

25 травня відбулося засідання Проводу Українських Націоналістів на якому було розглянуто низку питань, зокрема,  заслухано звіт про роботу робочої групи з підготовки нової Програми ОУН, про роботу над Реєстром членів ОУН та про діяльність Чернігівської обласної організації ОУН.

На честь 90-річчя створення Організації Українських Націоналістів Голова ОУН Богдан Червак вручив відзнаки членам ОУН за значний внесок у діяльність організації та особисту мужність у російсько-українській війні на Донбасі.

Серед нагороджених Надія Бугай, Борис Гуменюк, Роман Коваль, Віктор Радіонов, Михайло буряк,Зіновій Остап’як,  друг «Роберт» – Сабо, доброволець із позивним «Дядько».

На засіданні Проводу було також підведено підсумки конкурсу патріотичної поезії імені Олени Теліги та Олега Ольжича серед  дітей та молоді. Переможці у трьох вікових категоріях прочитали свої вірші, заслуживши оплески присутніх, та були нагороджені цінними подарунками.

Особисті подарунки конкурсантам вручив  поет Іван Андрусяк.

На запрошення Голови ОУН Богдана Червака у засіданні взяли участь Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, Головний командир ВО Тризуб ім. С. Бандери Віктор Сердулець, Голова партії «Правий сектор» Андрій Тарасенко та обговорили питання щодо перспектив націоналістичного руху.