За українське майбутнє без олігархів

Олександр Вакуленко

 Олександр Вакуленко

«Україна вільна, Україна Соборна, Україна без холопа і без пана», ‒ актуальні як ніколи слова Ярослава Стецька.

У час, коли не видно ні кінця, ні краю московсько-українській війні, також не менш важливим  було б виконання гаслу «Усе для фронту, усе для перемоги». Натомість, багато державних посадовців сповідують зовсім інше. Найголовніше для них – збагачення. Без цього не можливе існування олігархату, який замість єднання, розділив країну на сфери впливу. Єдиною силою,  здатною вивести Україну із жахливого стану злиднів та безкінечної війни, залишається  націоналістичний рух.

3 квітня 2018 року у Києві відбувся Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів!». Двадцятитисячна колона партійців ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектору», КУНу, активістів ОУН, С14 та просто свідомих громадян вирушила від стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського вулицею Михайла Грушевського, щоб передати вимоги націоналістів до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента.

Вимоги Маршу вкрай необхідні для України. Це внесення, розгляд та ухвалення українським парламентом Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, спрямованих на демонтаж чинної олігархічно-корупційної системи. Це не бутафорні реформи, які не покращують життя населення, а цілий комплекс революційних змін в країні. Насамперед, повернення капіталів з офшорів і ліквідація схем виведення грошей з України. Це шлях від демонополізації до ліквідації олігархічної моделі економіки. Заборона приватизації стратегічних підприємств. Деолігархізація енергетики і справедливі тарифи. Земля ‒  власність нації. Прийняття нового податкового кодексу і розвиток середнього класу.

Із цими вимогами націоналісти розпочинають новий етап боротьби за оновлену Україну.

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *