Руслан Кошулинський  ― єдиний кандидат від об’єднаних націоналістичних сил на посаду президента України

Леонід Осипчук
Леонід Осипчук

У цей час, коли пишеться матеріал, довірена особа від ВО «Свобода» перебуває у ЦВК з метою реєстрації кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського, якого було одноголосно висунуто вчора, у День соборності України, 22 січня 2019 року, на XL з’їзді ВО «Свобода» від націоналістичних сил. Кандидатуру Руслана Кошулинського  одноголосно підтримали 613 делегатів з’їзду та представники націоналістичних організацій.

У своїх виступах Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок,  Голова ОУН Богдан Червак, Голова КУН Степан Брацюнь, Голова партії «Правий сектор» Андрій Тарасенко, лідер організації «С14» Євген Карась, Провідник ВО «Тризуб» ім. С. Бандери Віктор Сердулець-Яр та інші наголошували на тому, що процес об’єднання дій різних націоналістичних організацій дозволив дійти єдиної думки щодо кандидатури Руслана Кошулинського.

Програма, з якою виступив кандидат, чітко показує, що має робити Президент України від націоналістів. У його президентському арсеналі напрацювання багатьох років, і він вже має що подати в парламент для першочергового і невідкладного розгляду. Насамперед ― це «Програма захисту українців», яка написана простими українцями, економістами та експертами-міжнародниками.

Його програма розрахована на середній клас, представників малого та середнього бізнесу, тож він зможе поставити крапку на нинішньому пануванні корупції і олігархії.

Він один із небагатьох кандидатів, для якого українська мова є дорога та рідна, а не пристосуванська, як у багатьох кандидатів, він вийшов із народу і серед нього живе.

Сьогодні ми не маємо права помилитися у своєму виборі, бо за нами Україна, її народ, пам’ять про полеглих у боях за її свободу і незалежність.

Залишити відповідь