Конотоп – місто дитячих облич

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

Влітку куди не глянеш – всюди маленькі жителі цього чудового міста.

Сучасні діти такі ж непосидючі, як і ми колись. У 1960-1970 роках місто Конотоп видавалося нам величезним мегаполісом. Уже тоді кінотеатр імені Воронцова не міг вмістити всіх, хто бажав потрапити на кіносеанс. Особливо, коли демонструвалися пригодницькі або захопливі індійські фільми.

Для сучасних дітей це вже екзотика. Нині світ їхніх захоплень у Конотопі, особливо для маленьких, сконцентровано навколо фонтану на площі Миру, біля міського центру культури і дозвілля ,,Кінотеатр ,,Мир’’. (Є тут щось символічне, адже миру так бракує Україні…) Тут діти катаються на велосипедах та машинах. Поряд відпочивають літні люди. Радіють за дітей – продовження роду людського.

Завдяки відділу культури і туризму міської ради (начальник – Олена Шинкаренко) у мікрорайонах міста організовуються також дитячі розважальні заходи. Так, 21 липня 2018 року у Міському будинку культури ,,Зоряний’’ відбулася ,,Смайл-вечірка’’ для дітей. Ведучі – учасники народного аматорського театру МБК ,,Зоряний’’ влаштували малюкам яскраве, феєричне свято. Під музичний супровід відбувалися цікаві ігри та флешмоби. Діти із великим завзяттям брали участь у конкурсах та вікторинах. Переможці отримували призи під гучні оплески батьків. На завершення діти поринули у дискотеку.

На подібних розважальних заходах діти отримують море позитивних емоцій.

Фото автора

Залишити відповідь