Свято Миколая у Михайлівському Золотоверхому монастирі

Олександр Вакуленко
Олександр Вакуленко 

19 грудня 2018 року Святий Миколай, мандруючи просторами України, завітав у Київ, у Михайлівський Золотоверхий монастир, де завдяки Мистецькій агенції ,,Територія А’’ та Благодійному фонду ,,Елеос-Україна’’ зібралася чимала ватага дітей. Серед них – діти та онуки Героїв Небесної Сотні, українських військових, вихованці дитячих будинків та інтернатів.

 Протягом усього дня радісними голосами було наповнене приміщення Київської православної богословської академії. Адже в День Святого Миколая дитячі серця зігріли щирою турботою небайдужі люди – служителі церкви, артисти, волонтери, підприємці…

Лунали вітання  від Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія, посла Литви в Україні Марюса Януконіса, українських священиків.

Дітлахи перебували в захопленні від пісень у виконанні Ольги Нестеренко, Марини Одольської, Івана Пилипця, Анжеліки Рудницької, дівочого камерного хору школи імені М. Лисенка, гурту ,,Селфі’’, Ілларії в супроводі чарівних янголяток… Із завзяттям танцювали під темпераментні музичні композиції. Виготовляли годівнички для птахів та смакували какао від ТМ ,,Яготинське’’.

У розпал свята діти оточили Святого Миколая, який прибув із далеких країв із подарунками – цукерками, яблуками, мандаринами, альбомами для малювання та фломастерами. Святий Миколай привітав дітей та дорослих зі святом, побажав усього найкращого в Новому році, уважно вислухав вірші та пісні, які підготували дітлахи.

 Щасливі діти та їхні рідні залишилися вдячними організаторам благодійної акції ,,Святий Миколай мандрує Україною’’ – Анжеліці Рудницькій, ведучій Наталії Яковенко, отцю Сергію Дмітрієву та усім партнерам і помічникам, які віддали частинку своєї енергії гостям свята. Адже яскраве, тепле та родинне свято залишило найкращі враження у цей чудовий, зимовий день.

Фото автора

Залишити відповідь