Ушанування Тараса Шевченка в Києві (фоторепортаж)

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

Шевченкове правдиве слово

9 березня 2018 року, у 204-у річницю від дня народження Тараса Шевченка, кияни та гості столиці України прийшли до пам’ятника найвеличнішому українцю, щоб уклонитися йому, згадати незлим, тихим словом, а також замислитися над тим, чи виконуємо ми його заповіти.

У часи, коли московські та польські можновладці вже вирішили, що Україна остаточно підкорена, з’являється Тарас Шевченко. Шевченкове пророче слово надихнуло українців на новий етап наполегливої та безкомпромісної боротьби за свою волю та правду. Із Тарасових думок, поглядів та позиції викристалізувалася українська національна ідея, яка стала смислом нашого буття.

Цьогорічне ушанування Тараса Шевченка тривало протягом усього дня. Мітинг Громадського руху «Українська Патріотична Альтернатива» завершився мистецькою програмою. Пролунали пісні у виконанні Сергія Файфури, Іво Бобула, хорів «Гомін» та»,Просвіта». Свою поезію читала поетеса Мальва Кржанівська.

Під вечір відбулося покладання квітів до монументу Тараса Шевченка від націоналістичних сил. Разом із представниками ВО «Свободи», «Правого сектору», «Національного корпусу», КУНу, С14 Великого Кобзаря вшанував голова ОУН Богдан Червак.

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *