Прем’єра в Києві: «Мазепа. Думка на два серця»

16.03.2018. П’ятниця. 18.00. Прем’єра вистави «Мазепа. Думка на два серця». Театр Української традиції ДЗЕРКАЛО. (Київ, вул. Алмаатинська, 109). Довідки і квитки за тел.: 050-446-08-64; 098-963-79-77.

Історія полум’ного кохання великого гетьмана і юної похресниці Мотрі Кочубей крізь буремні події виборювання української незалежності.

МАЗЕПА. Триста років це ім’я хвилює світ. Український гетьман та меценат, поет та палкий коханець, лицар, будівничий церков та університетів, людина, яка пішла проти московського царя. Хто він, таємничій вершник, після смерті якого були знищені усі його портрети, спаплюжена могила, віддане анафемі ім’я? На це питання намагалися відповісти Байрон і Віктор Гюго, Пушкін і Вольтер.
Вистава Театру української традиції «Дзеркало» «Мазепа» Love-story» підіймає покров таємниці кохання великого гетьмана і його юної похресниці Мотрі Кочубівни. Глядачі поринуть у ті романтичні часи, де схрестили шаблі Любов і зрада, де світом править справжнє кохання, а Віра і Честь -дорожчі від золота.
Тривалість дійства – 1 год 50 хв, без антракту.

Постановка −Дмитро Сторчоус
Сценографія –Микола Костюшко
Хореографія – Назар Латиш
Художній керівник театру – Заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *