Голова ОУН: 8 травня маємо нагоду консолідувати суспільство і націю

Дуже добре, і я це підтримую, що ми відновили дату 8 травня, коли маємо реальну можливість консолідувати суспільство і консолідувати націю. Не робити так, як це роблять у Москві, де перетворили 9 травня на мілітаризоване свято й у цей день лякають увесь світ своїми ракетами.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Організації українських націоналістів Богдан Червак.

Гість програми наголосив, що за майже чверть століття існування української державності українцям треба дивитися на власну історію не «очима» Москви, а «очима» українських інтересів та пріоритетів української держави.

«І коли ми навчимося це робити, а так роблять поляки, німці та інші цивілізовані країни, ми зрозуміємо, що під час Другої світової війни на теренах нашої держави зійшлися два «монстри» – комуністичний під керівництвом Сталіна і німецький під керівництвом Гітлера.

Був і третій фактор – український. Національно-визвольний рух в особі українських націоналістів, УПА, дивізії СС «Галичина» та інших українських організацій, які ставили собі за мету здобути українську державність. От якщо українці це зрозуміють, тоді все у нас стане на свої місця. Але це лише перший важливий момент», – зауважив Богдан Червак.

Другий важливий момент, зі слів Червака, українці повинні навчитися вшановувати людей, які загинули в усіх війнах, – так, як це роблять європейці.

«Тому дуже добре, і я це підтримую, що ми відновили дату 8 травня, коли ми маємо реальну можливість консолідувати суспільство і консолідувати націю. Не робити так, як це роблять у Москві, коли вони перетворили 9 травня у мілітаризоване свято і у цей день вони лякають увесь світ своїми ракетами. Вони вже навіть забули, що саме відбулося у 1941 – 1945 роках», – додав Богдан Червак.

Читайте більше тут: 

https://zik.ua/news/2018/05/08/golova_oun_8_travnya_maiemo_nagodu_konsoliduvaty_suspilstvo_i_natsiyu_1320223

Залишити відповідь