ОКУПАЦІЯ або ПРАВДА ПРО УКРАЇНСЬКИЙ КИЇВ 1941 – 1942 рр..

Щойно з друку.
Художньо-документальна повість «ОКУПАЦІЯ, або ПРАВДА ПРО УКРАЇНСЬКИЙ КИЇВ 1941 – 1942 рр.». Автор Богдан Червак. Видавничий дім «АртЕк».

У книжці описуються драматичні й трагічні події часів Другої світової війни, зокрема пов’язані з діяльністю Організації українських націоналістів в Україні, у тому числі в окупованому німцями Києві в 1941-1942 роках.

Головні герої – Олег Ольжич та Олена Теліга –ведуть безкомпромісну, сповнену небезпек і жахливих людських втрат боротьбу за утвердження ідеалів самостійної Української держави в окупованому Києві.

Автор також розповідає про суспільно-політичне та культурне життя столиці під час німецької окупації, у тому числі діяльність різноманітних українських установ: Української національної ради, редакції газети «Українське слово», Українського Червоного Хреста тощо.

Книжка написана на основі документальних свідчень безпосередніх учасників тих подій та розвінчує нав’язані московською пропагандою міфи про так званий «колабораціонізм» українського національного визвольного руху.Також вміщені документи, які раніше не публікувалися в Україні і які в правдивому світлі розповідають про роль і місце ОУН під час Другої світової війни.

Опубліковано мартиролог українських патріотів-жертв нацизму, які загинули у Бабиному Яру в окупованому німцями Києві в 1941-1943 роках.

Видання розраховаване на широке коло читачів.

Замовити можна тут:
https://www.book-on-demand.com.ua/product/okupatsiya-abo-pravda-pro-ukrayinskyj-kyyiv-1941-1942-rr-bogdan-chervak