З новим – по-новому! КГБ хутора «Мозамбік», що в джунглях Європи, вітає прогресивне людство з прийдешнім Новим роком!

 

Євген Дудар

Євген Дудар

Ми, очільники Комітету Громадської Безпеки хутора «Мозамбік» – Ваня Молдаван, Вітя Царапкін та Ізя Чачкес, активно підтримані прогресивною громадськістю, шлемо палкі новорічні вітання добрим і чесним людям усього світу!

Процвітання Вашим державам, мир Вашим оселям, світлої долі Вашим народам! Аби жодна загарбницька чума ніколи не порушила Ваших кордонів, а сатанинські брехливі язики – Ваших душ!

Роки невпинно біжать до вершин нової епохи, а людство чалапкає назад у печерний хаос. Дика ординська мораль, − завойовуючи нові території, якомога більше вбивати чоловіків і ґвалтувати жінок, − здається, проросла чортополохом гібридизації вже й у країнах Європи. Одні кажуть, що озвучив її вперше своїм солдатам кривий тілом та душею «генералісимус» Суворов: «Чемь больше вы изнасилуете ихних женщин, темь меньше у нас в Европе будет врагов»… Інші кажуть, що ця фраза належить маршалу Жукову… Та хіба значення має, кому належить фраза? Застосування цієї дикунської «селекції» проводилося і проводиться скрізь, де ступала й ступає нога самозваного «освободітєля»… То ж не дивуймося, що деякі політики, деяких країн і сьогодні − на підтанцьовках у смертоносному танці кремлівського сатани. Може якраз у декого з них і пошкрябують душу генетичні щупальця «проізводітєля»…

Отже: ЛЮДИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ! «Гібридизація» отруйною змією вповзає у Ваші нації, у Ваші серця, у Ваші душі! Не допустіть, щоб на кордонах Ваших держав, вона з’явилася на «освободітєльскіх» танках!..

 

Вітаємо із прийдешнім Новим роком багатостраждальний і мужній народ України! Чотири століття він носив на своїй спині гібридного «родича», який випив море народної крові, знищив десятки мільйонів його синів і дочок, обікрав землю і душу, а тепер, як конаюча відьма, ще сіє смерть і смуту. Організовує по всьому світу покидьків, аби нашому народові не дати об’єднатися із цивілізованим людством. А в цивілізований світ напихає все більше дикунства.

 

Вітаємо сердечно мужніх захисників України!

Дорогі наші лицарі честі, совісті й відваги!

Розуміємо, як важко тримати оборону на пристріляних ворогом позиціях. Як важко втриматися, щоб на шквал ворожого вогню із гармат, градів, мінометів − відповідати лише зброєю «дозволеною» якимись там «домовленостями …Як принизливо доводити міжнародним «бухгалтерам», призваним «моніторити» ситуацію, що ми захищаємо свою землю… Як важко втриматися, щоб не сказати: «Панове! Коли ми, не допусти, Господи, похитнемося, і вся ота ка-путінська орда посуне на ваші кордони, якої ви тоді заспіваєте?! Чи будете ви тоді думати, яким калібром своє життя рятувати і ворогові не дати пройти у ваші оселі? І чи будуть тоді ваші гібридизовані пащековські ще й комусь вказувати, яку історію він повинен визнавати і кого героєм називати?..»

Здоров’я Вам, дорогі наші лицарі! Незламного духу і перемог! Нехай Господь оберігає Вас від ворожого смертоносного залізяччя, а любов народу й віра у Вас – від

пропагандивної отрути. Новий, 2018-ий рік, нехай же принесе кожному із Вас особисте щастя й світлу долю! А Україні – істинну ВОЛЮ й МИР – що є об’єднаним синонімом до святого слова ПЕРЕМОГА!

 

Кожного разу, проважаючи пройдешній рік, за щось там йому дякуємо, зустрічаючи прийдешній, чогось у нього просимо й на щось там надіємося. А все оте, що ми пережили, чого чекаємо і що випрошуємо, залежить від нас самих. Вже який раз нагадаємо слова Бруно Ясенського: «Не бійтеся друзів. В крайньому разі вони можуть вас зрадити. Не бійтесь ворогів. В крайньому разі вони можуть вас вбити. Бійтесь байдужих. З їх мовчазної згоди творяться і зради, і вбивства»…

Та є ще одна страшна хвороба у сучасного людства − синдром ненаситності.

Дикун, троглодит був морально вищим од сучасного умовного-цивілізованого «інтелектуала» тим, що він не відзначався ненажерливістю. Сучасних представників

«гомодебілоінтелектус» характеризує синдром солітера, який ніколи не відчуває наситності й може смоктати свого «годувальника» доки не лусне. Якщо годувальник, звісно, не «дезинфікує» свій організм.

Суспільний організм нашої держави, як і кожної постімперської формації, переповнений бацилами диверсійної чуми. У даному випадку – московитської. Її носіями й сівачами. Морально-сформовані норми очищення в аморальному середовищі ніколи не дадуть позитивного результату. І приміряти ці «цивілізовані» юридичні лапсердаки на спини бандюків, грабіжників − зайшлих й продажну свою твань, − наївно. Скаженого звіра не гладять… І навіть не приборкують. Бо сказ – це хвороба. Заразна, смертельно небезпечна і… непередбачувана.

То ж у Новому році – добрі поради сприймаймо, але й свій розум маймо.

 

Та повернемося до «суспільного організму» – Джунглів Європи взагалі і громадськості хутора «Мозамбік» зокрема.

Твердо знаючи, що сила народу – у його єдності, успіхи народу – в його рішучості, а перемога народу – у його вірі, ми – єдині, рішучі і віримо, що добро переможе зло. Правда, різні шарлатани − від протизаконних «узаконювачів» до «побутових обслуговувачів» − намагаються зламати нашу віру. Маніпуляцією платіжками, «колгоспними лічильниками”» вигаданими гігакалоріями, а то прямим, наглим і цинічним рекетом. Який іменують «рекомендованими сумами до сплати». То ж ми питаємо: Де ви, найвисокочоліші державні чиновники? Де ви, «законотворці»? З вилами, з крилами, з коронами на голові. Словесні балалайочники й вічні колуарники? .. Ви ж усі звертаєтесь: «Дорогий народе!»

Чи ви не бачите, що оті ненаситні солітери перетворюють людей на своїх кріпаків?..

Комітет Громадської Безпеки хутора «Мозамбік» запевняє, увесь чесний люд України, що в Новому, 2018 році на хуторі з корупцією буде покінчено остаточно. Й ота чиновна каламуть, оте приниження, оте обдирання − кануть у Лету. Для цього назрівають і зовнішні передумови. Переконавшись, що злочинні «шакали» й контролюючі «вовки» – спорідненого виду, ВИЩІ ПРИРОДНІ СИЛИ шлють людству на підмогу його вірного друга ПСА.

 

Віримо, що найвище керівництво нашої держави давно відчуло цю потребу. І нещодавно прийнятий Указ Президента про гуманне ставлення до тварин, не випадковий.

То ж давайте, друзі, допоможемо РЯБКОВІ упровадити в нашій державі й гуманне ставлення і до людей! Щоб у 2018 році українець не шукав заробітку і комфорту по чужих землях, а відчув себе справжнім, щасливим, поважаним господарем у своїй хаті!

 

Привітання запротоколював

і до друку подав

сатирик Євген ДУДАР.

27 грудня 2017 р.

Хутір «Мозамбік».

Залишити відповідь