У  Старокостянтинові облаштовують Музей АТО

Оксана Радушинська

Оксана Радушинська

Один зі стендів музею Антитерористичної операції розповідатиме про діяльність ГО «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ».

Гуманітарно-культурологічна діяльність розпочалася на волонтерських засадах у квітні 2014 року за ініціативи і безпосередньої участі керівника Творчої сотні «Рух до перемоги» Оксани Радушинської.

До жовтня 2015 року діяльність здійснювалася в межах неофіційного волонтерського об`єднання «Мистецька подільська сотня». Далі – ГО «Творча сотня «Рух до перемоги».

Колектив нагороджений медаллю «За вірність національній ідеї», низкою грамот та відзнак.
Діяльність спрямована на надання благодійної допомоги (матеріальної і мистецько-культурологічної) військовослужбовцям ЗСУ; учасникам АТО, котрі проходять лікування у шпиталях України після поранень; армійцям на полігонах України; цивільному населенню у зоні АТО, родинам учасників АТО.

З 2015 року колектив щомісяця здійснює культурологічні виїзди в зону АТО. Неодноразово бував і «на нулі», і в «сірій зоні».
Станом на грудень 2017 року здійснено 31 виїзд на Схід України. Проведено більше 350 волонтерських концертів та акцій. Зібрано й доставлено в зону АТО більше 60 тон гуманітарної допомоги.
До складу ГО «Творча сотня «Рух до перемоги» входять понад три десятки волонтерів: артистів, підприємців, військовослужбовців, працівників місцевого самоврядування, пенсіонерів, студентів. Концертна програма включає кращі зразки української естради, народні, повстанські пісні, інструментальну музику, гумор, авторську пісню та поезію. Кожен концерт завершується словами, що сповнюють впевненістю і вірою в нашу українську долю: «Ми переможемо!».

Залишити відповідь