Звернення Голови ОУН щодо присвоєння вулиці в місті Долині імені Осипа Бойдуника.

Долинському міському голові

п. Івану Диріву

депутатам Долинської міської ради

Звернення

            Організація Українських Націоналістів вітає намір влади та громадськості Долинської міської громади перейменувати вулиці Вашого міста та сіл громади та закликає надати новим назвам національного змісту, присвятивши їх видатним українським діячам.

            У зв’язку з цим, просимо :

  • Вулиці Чайковського в місті Долині надати нову назву на честь Осипа Бойдуника.
  • Вулиці 8-Березня в місті Долині надати нову назву на честь Антіна Стефанишина.

Осип Бойдуник є визначним діячем ОУН. Учасник Першого конгресу ОУН у Відні та один із засновників Організації, близький соратник Євгена Коновальця та Андрія Мельника. Він є автором праць, які вплинули на формування ідеології ОУН : «Національний солідаризм», «Українська внутрішня політика», «Сучасний стан визвольної політики».

А ще він є Вашим земляком, уродженцем міста Долини й тому присвята йому вулиці в його рідному місті буде гідним вшануванням його пам’яті.

Антін Стефанишин також є уродженцем Вашого міста, вояк УГА, а згодом активний член Української Військової Організації, займав пост бойового референта Стрийської округи УВО. Входив до «Летючої бригади УВО», у складі якої здійснив багато героїчних звершень. Автор поезій та прозових творів, в тому числі «Пісні націоналістів».

            Його постать також повинна бути вшанована у назві вулиці його рідного міста.

            Бажаємо Вам та Вашій громаді процвітання та гідного вшанування діячів Українських Визвольних Змагань, які походять звідти.

            З повагою,

Голова ОУН                                                                                      Богдан Червак