Презентація книги Валентини Розуменко «Нескорені – 2» за участю її героїв

Леонід Осипчук

Леонід Осипчук

У Національній Спілці Письменників України відбулася презентація книги Валентини Розуменко «Нескорені – 2» за участю героїв твору − воїнів і волонтерів російсько-української війни 2013-2019 рр.

Скромні, небагатослівні – вони неохоче розповідають про свою особисту долю, вважаючи героями тих, хто віддав своє життя за Україну. Але сьогодні їх усіх об’єднала одна доля – російсько-українська війна.

Слухаючи одну серед них жінку, «тьотю Таню», як вони її ніжно називають, переповнюєшся ненавистю до московитів-чеченців, які нещадно її катували і принижували, до путінського режиму, що розв’язав чергову двадцять другу війну з часів існування України і Московії. Біль за цих хлопців і за тих, хто не повернувся живим з поля бою, пронизує серце і душу, закликаючи не забувати і помститися за все горе, яке приніс на нашу землю путінський режим і його поплічники. Кара не за горами!

Присутні, серед яких були члени Київської міської організації ОУН, членкині Всеукраїнського жіночого товариства ім. Ольги Басараб і Олени Теліги, митці, письменники, учні технічного ліцею, стоячи вітали їх оплесками, висловлюючи тим самим вдячність за їхній подвиг, за їхню жертовність, за мужність і відвагу. Бо вони не відступили ні на крок, виконуючи свій обов’язок, не здали свої позиції і свою землю, втративши своє здоров’я, і найголовніше, вони не втратили своєї честі! Бо честь для воїна є найважливішою цінністю у житті. Хто цього не зрозумів, той не має права називати себе чоловіком з великої літери!

Ми пишаємося Вами, нашими захисниками, які стояли і стоять на передовому рубежі! За Вашими спинами у такий час мають право перебувати лише діти, жінки і люди старшого віку!

Слава Україні! Героям слава!