Країни НАТО, ЄС, особливо США і Україна, роблять велику помилку, коли вдають, що не помічають окупації Казахстану.

Богдан Червак, голова ОУН

Реальність така – РФ ввела свої війська на територію суверенної країни, а отже, анексувала Казахстан. При цьому, зробила це швидко, ефективно, демонструючи безкарність і зневагу до міжнародного законодавства. РФ показала НАТО і країнам ЄС, що може здійснювати військову інтервенцію щодо будь-якої країни і плювати їм на всіх. Якщо НАТО і ЄС й надалі так «реагуватимуть», а точніше ігноруватимуть імперські й шовіністичні замашки Кремля, то, рано чи пізно, матимуть нагоду розглядати російські танки не тільки на відео, а у бінокль на вулицях європейських міст.

Так, встановлений у Казахстані режим може нам не подобатися. Так, нам може імпонувати опозиція, яка хоче цей режим завалити. Але Казахстан – суверенна держава і ніхто не має права вводити на її територію окупаційні війська. Україна залишається єдиною країною, яка б’є Путіну по зубах на просторі колишнього Радянського союзу. І, схоже, так залишатиметься надалі. Принаймні, Білорусь і Казахстан не змогли.

У свій час ОУН-р вдалося створити Антибільшовицький блок народів, який об’єднував нації, які борються за власні держави і проти комуністичної ідеології. На часі створити Антимосковський блок народів, який об’єднає народи, які хочуть розвалу сучасної Росії і готові брати приклад з України. Тобто, не терпіти, а бити в зуби. Усі шляхи і методи, які ведуть до розвалу сучасної Росії – єдиноправильні. Казахам наразі не позаздриш. Доля їхньої країни опинилася виключно в руках Москви. Нічого не залишається, як брати до рук зброю і воювати.