Боже, бережи Україну й український народ!

Богдан Червак

Богдан Червак

Дорогі українці!

Настав світлий день − празник воскресіння Христового!

Здається, вперше за багатовікову історію Української Нації відзначаємо цей день не в храмах і спільнотах, а – на карантині.

Світова пандемія стала найбільшим викликом для нації і держави.  І перед нами знову постали питання – що буде з нами, нашою країною, яке наше майбутнє?

Але такі питання стояли не перед одним поколінням українців, які боролися за незалежність України. Відповіді вони знаходили у сильній вірі в Бога, героїчному минулому й усвідомленні того, що тільки власними силами здобудемо власну державу.

На цих засадах воювали київські дружинники, запорозькі козаки, воїни УНР, карпатські січовики, підпільники ОУН і вояки УПА.

Тільки так можна перемогти одвічного ворога – Москву.

У цей важкий час сподіваємося на Божу милість, беремо приклад з героїчних чинів наших попередників, покладаємося тільки на самих себе.

Переконаний, що Господь захистить українців, а українці збережуть і утвердять свою Державу.

У молитві згадаймо всіх героїв, що зі зброєю в руках воювали за Україну. Не забудемо і про «Давида» та «Кіндрата», які під стягом ОУН віддали життя на Донбасі.

Вітаю зі святом ветеранів Визвольних Змагань, а також Збройні сили України та  медпрацівників і волонтерів, які рятують життя українців.

Вітаю зі святом братів і сестер на поселеннях.
Боже, бережи Україну й український народ.

Христос воскрес!
Воістину воскрес!

Інформацію про діяльність ОУН можна знайти тут:

http://kmoun.info

http://kroun.info