Берегиня в погонах

Оксана Радушинська

Оксана Радушинська

У Старокостянтинові обрали переможницю Всеармійського конкурсу серед жінок-військовослужбовців медичної служби «Берегиня в погонах». Семеро представниць Військовий Госпіталь всього за тиждень підготовки перетворилися на справжніх артисток і моделей. Вони дефілювали по сцені у військовій формі та у вишиванках, демонстрували свої творчі здібності у танці, піснях, декламуванні поезії. А коли під фінал конкурсу вкотре вийшли на сцену – у вишуканих вечірніх сукнях, у супроводі кавалерів з танцювального ансамблю “Твіст”, під пісню Олександра Пономарьова “Ти моя” у виконанні Вадим Маєвський – зала вибухнула оваціями!!! Тієї миті навіть забулося, що іще вранці ці розкішні пані виконували свої безпосередні обов’язки у госпіталі. У цьому й полягає головна мета конкурсу – продемонструвати гармонійне поєднання професіних навичок медичних працівників військового шпиталю з грацією і вродою, що притаманні українським жінкам, виявити таланти дівчат (про які вони, можливо, й не знали! 🙂 ).
Переможницею стала старший солдат ЗСУ, медсестра хірургічного відділення Оксана Скок.
Готували конкурсанток до змагання силами госпіталю, 42 гарнізонний будинок офіцерів та Творчої сотні “Рух до перемоги”.
Окрім безпосередньо конкурсного виступу на сцені, медпрацівниці склали тести із професійних знань, здали нормативи з фізичної підготовки, мали кілька фотосесій і низку репетицій із хореографами. Правильно і граційно рухатися по сцені дівчат навчили Анна і Світлана Свістунові. Підготувати вокальні номери допомагав Sergey Skop. Щодо декламування поезії – довірилися мені, Оксана Радушинська )). Як завжди, професійно вела захід Anastasiia Boguslavska Braun. А концертну складову свята забезпечили співаки і колективи 42 ГБО та музичної школи.
І окремо варто згадати про глядачів! Працівники та пацієнти госпіталю, військовослужбовці гарнізону, працівники Управління соціального захисту населення м.Старокостянтинів, друзі та рідні конкурсанток… Вони вболівали, аплодували, виготовили плакати з іменами своїх дівчат! 🙂 А скільки було квітів!…
Свято вдалося!!!
Далі – регіональний етап конкурсу у Вінниці. А в червні за звання “Берегині в погонах” України дівчата змагатимуться у Трускавці.
Бажаємо успіху нашій берегині!!!

 

У Старокостянтинові обрали переможницю Всеармійського конкурсу серед жінок-військовослужбовців медичної служби «Берегиня…

Опубліковано Оксаною Радушинською 25 квітня 2018 р.

Залишити відповідь