12 грудня 1890 р. у селі Воля Якубова (Львівська обл.) народився Голова ОУН полковник Андрій Мельник.

Книга «Андрій Мельник у першу річницю смерті 1964-1965»

У 1964 р. Андрій Мельник залишив дороговказ для Української Нації. ЗАПОВІТ ВОЖДЯ: Перед українським народом і націоналістами ще важка і затяжна боротьба. Але перемога буде за нами!

До всенародного зриву в совєтському блоці держав, разом з ним і в Україні, неминуче мусить прийти, сили революції неминуче розгорнуть себе, і немає найменших підстав сумніватися в тому, що прийде час, що затріщить московсько-більшовицька імперія і розсиплеться в порох, а на її руїнах поруч інших вільних народів постане визволена з нестерпного рабства Україна, будуючи власне життя у власній державі, ні від кого незалежній державі. До всіх же тих, що готові продовжувати бій проти окупанта наш заклик: Дійте з найбільшою обережністю, але дійте невпинно. Лише через найближчу інтимну дружбу включайте нових неофітів у лоно націоналістичного підпілля.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ кожну нагоду, кожне становище, щоб діяти на користь українського народу, поборюючи паразитну московсько-комуністичну державу!

ВИЯСНЮЙТЕ, де знайдете можливість, що людина ніколи ще не знала таких важких форм визиску, як у СРСР!

РОЗТЛУМАЧУЙТЕ, кому можна, що нинішній так, званий розвиток, соціалістичних націй є найпідступнішою і найнахабнішою денаціоналізацією, якої іще світ не знав, – є вбивання живого духа нації!Будіть віру в прийдешнє, в Українську Самостійну Державу, в якій не буде місця ні для визиску людини людиною, ні для національного гноблення, ні для затиску вільної думки, в якій український нарід буде свобідним господарем по своїй волі.Вірте в краще майбутнє, яке неминуче прийде. І нехай Господь Бог кріпить ваші сили, вашу волю і певність у перемозі!

Слава Україні!