Презентація книги Павла Жебрівського “Маніфест українців”.

Олександр Вакуленко. Фото автора.

18 квітня 2023 року в Києві у Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого відбулася презентація книги плану перемог і миру Павла Жебрівського ,,Маніфест Українців’’.

Відкрив захід магістр філософії, головний редактор журналу ,,Гетьман’’ Ігор Кравчук, який представив українського політика, народного депутата України 4–6 скликань, учасника російсько-української війни, президента військово-цивільної спілки ,,Бойове Братерство України’’ Павла Жебрівського.

Павло Жебрівський, працюючи в українському парламент,і на посадах голови Житомирської обласної державної адміністрації у 2005 році та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації у 2015-2018 роках, очолюючи політичну партію ,,Республіканська платформа’’ (у минулому називалася ,,Українська платформа ,,Собор’’), беручи участь у бойових діях на фронті набув значного досвіду, який дав йому можливість побачити чого потребує Україна для подальшого розвитку.  Тоді й висловив він свої думки та пропозиції у чотирьох книгах.

У першій книзі, яка з’явилася в 2014 році із доволі лаконічною назвою ,,Жити по-людськи’’, саме про це й розповідається. Як українцям досягти достойного добробуту. Які  для цього потрібні реформи. Які моделі розвитку, що вже успішно випробувані у розвинутих країнах необхідні Україні. Через шість років побачила світ друга книга ,,Роздуми’’. У ній автор зупинився на цінностях та морально-етичних орієнтирах необхідних для творення успішної України. У третій книзі ,,Погляд на національну ідею’’, яка вийшла друком у 2021 році, Павло Жебрівський підкреслює: ,,Українець народжений, щоб стати щасливим – я маю таку Ідею і відповідь! Вона укріплює мою віру і плекає мою велику мрію. Мрію про заможну, яскраву і щасливу Україну!’’

Четвертою, щойно виданою книгою стала ,,Маніфест Українців’’, яка містить доктрину Павла Жебрівського. На його переконання – ,,Україна – країна вільних людей, де кожен має можливість стати заможним’’. Адже архетип українців полягає саме у вольності. При цьому, українців він порівнює зі списом, де гостре вістря – це наші збройні сили, а нація – древко. І у такій єдності – ми є Списом Перемоги.

Найголовнішим зовнішнім ворогом українців для Павло Жебрівського є – рашизм.

,,Росія оголосила, що прагне знищити нашу ідентичність, нашу націю і державу. Тому ми, як старанні учні історії, будемо звично нищити їх, люто й невпинно, допоки страх не стане їхньою єдиною думкою про нас.

По-іншому більше не буде! Не буде, бо нема в них каяття, і не буде їм прощення. Не буде до сьомого покоління. Росія – орда з нелюдською суттю, ядерною зброєю із історією нищення усього іншого навколо. Нам треба нищити їх армію на будь-якій землі, де і коли тільки досягнемо з побратимами. Нищити всіх і все, хто і що може дати шанс на відновлення їхнього озброєння.

Буду щирим: віра в каяття орди – це жонглювання бумерангом історії. Тому нам, українцям, треба робити своє: вчитись, розвиватись, озброюватись, творити ціннісні партнерства зі світом, зростати, прагнути свого щастя на своїй землі та боронити його.

Цінуючи кожне життя, усіх, хто воює і бореться з рашизмом, нам треба бути вдячним всім, хто з нами за очищення світу від цієї чуми століть, хто дав зброю, кошти, зігрів родини, підтримав словом і людською допомогою, всім, хто доклався до нашої і водночас своєї обороноздатності.

Росія – наш найбільший видимий ворог’’, – наголошує Павло Жебрівський у книзі ,,Маніфест Українців’’.

Найголовнішими внутрішніми ворогами Павло Жебрівский вважає  олігархію та лихварство.

,,Олігархічний устрій не залишає простору для реалізації суспільного ідеалу , що нас об’єднує, – це Україна, країна вільних людей, де кожен має можливість стати заможним.

Тому олігархія та її система – це ворог’’, – зазначає Павло Жебрівський.

А щоб здолати цих ворогів Павло Жебрівський запропонував план перемог і миру, продемонструвавши готовність будувати українську Україну. Адже він містить цілий комплекс невідкладних дій. Це упорядкування дисципліни у державних структурах, кардинальне реформування судової системи, перезаснування спецслужб, деолігархізація і демонополізація секторів економіки, розбудова модернізованої вмотивованої армії, дерусифікація освітньої сфери, перевидача паспортів громадянам України без написів російською мовою…

Майбутнє України Павло Жебрівський уявляє, як мир у затінку ракет. Тому й спробував перефразувати геніальні слова українських поетів:

,,…І наш садок вишневий коло хати,

А поруч ,,Хаймерс’’, ,,Стугна’’ й ,,Джавелін’’.

Тож-бо лупаймо й цю скалу до перемоги,

Для щастя наших близьких та родин!!!’’