Cтатистичний звіт про учасників Конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича.

Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги.

Оргкомітет Конкурсу, в особі Надії Приймич – секретаря оргкомітету та журі, підготував статистичний звіт про учасників Конкурсу. Перш ніж розмістити його, Голова Богдан Червак – голова ОУН та Надія Стрішенець – голова Жіночого товариства імені Ольги Басараб та Олени Теліги висловлюють вдячність Надії Приймич і Тетяні Олійник за величезну пророблену роботу з упорядкуванню надісланих конкурсних робіт та підготовлений статистичний звіт.

Богдан Червак погодив склад журі Конкурсу, членам якого будуть передані конкурсні роботи для опрацювання. Склад журі Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича -2022 «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!», затверджений Проводом Українських Націоналістів

1. Юрій Ковалів, доктор філологічних наук, літературознавець, історик літератури, поет, лауреат Шевченківської премії, професор.

2. Надія Стрішенець, доктор історичних наук, Голова Жіночого товариства ім. Ольги Басараб та Олени Теліги.

3. Богдан Червак, Голова ОУН.

4. Іван Андрусяк, поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, перекладач, редактор.

5. Борис Гуменюк, поет, прозаїк, художник, військовик.

6. Надія Приймич, членкиня Жіночого товариства ім. Ольги Басараб та Олени Теліги, секретар оргкомітету та журі Конкурсу.

7. Ніна Головченко, літературний критик, педагог, журналіст, кандидат педагогічних наук, доцент, член Національної спілки журналістів України.

8. Назар Данчишин, поет, науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК), викладач української мови як іноземної у Національному університеті “Львівська політехніка”, рок-музикант, канд..філологічних наук.

9. Михайло Бричка, журналіст, письменник, редактор, публіцист, видавець, переможець Всеукраїнського конкурсу патріотичних творів імені Олени Теліги та Олега Ольжича.

10. Владислав Ільницький, скульптор, художник, поет, за військовим фахом – сапер.

Статистичний звіт про роботи, які надійшли на Конкурс.

01.04.2022 р. розпочато прийом конкурсних робіт, завершення приймання робіт до 01.07.2022 р. На Конкурс надійшли 283 роботи по номінаціях:

І-ша номінація – 177 робіт;

ІІ-га номінація – 25 робіт;

ІІІ-тя номінація – 54 роботи;

ІV-та номінація -11 робіт;

V-та номінація – 16 робіт .

Всього учасників 275, в т. ч. 8 учасників надіслали роботи в 2 – х номінаціях; в т.ч. учасники бойових дій – 2. Жінок -195; чоловіків -80. Учасники Конкурсу за освітою та фахом: Здобувачі освіти :у вищих навчальних закладах, в т. ч. магістратура/аспірантура – 35; у закладах IV рівня акредитації ( училища, технікуми…) -33; у закладах освіти І –ІІІ ст. – 105. Держслужбовці, в т. ч. керівники – 9. Викладачі, вчителі – 55. Бібліотекарі – 12. Медичні працівники -3. Менеджери – 5. Самозайняті особи/безробітні, інші -6. Пенсіонери – 12. У Конкурсі взяли участь творчі роботи з 24-х регіонів України( по областях)

Вінницька область 11

Волинська область 11

Дніпропетровська область 24

Донецька область 3

Житомирська область 1

Закарпатська область 10

Запорізька область 9

Івано-Франківська область 12

Кіровоградська область 9

Київська область 24

Луганська область 2

Львівська область 10

Миколаївська область 4

Одеська область 24

Полтавська область 39

Рівненська область 10

Сумська область 18

Тернопільська область 5

Харківська область 7

Херсонська область 2

Хмельницька область 12

Черкаська область 10

Чернівецька область 14

Чернігівська область 12

У зв’язку з війною роботи, враховані в областях України, фактично надійшли м. Харків: з Польші та Ізраїлю, м. Одеса з Молдавії, м.Суми з Німеччини, в ході Конкурсу конкурсанти стали також внутрішньо переміщеними особами.