«Вогонь самопосвяти»: у Житомирі відзняли фільм про життя Олега Ольжича (відео)

2017 року у Житомирі презентовано новий відеофільм про життя Олега Ольжича «Вогонь самопосвяти», знятий на замовлення Житомирської міської ради.

Фільм «Вогонь самопосвяти» розповідає про життя Олега Ольжича,

Почесного громадянина міста Житомира, видатного українського поета, політичного діяча, археолога.

Автором сценарію 15-хвилинного фільму став житомирський письменник і директор обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича Василь Врублевський.

Режисер фільму Петро Авраменко – головний режисер Житомирського музично- драматичного театру.

Фільм створено у змішаному жанрі документально-ігрового кіно,  і для тих,  хто мало чув про Олега Ольжича, він стане цікавим і пізнавальним. Матеріал про Ольжича вибудовано послідовно, динамічно, за біографічним принципом; особистість політичного діяча, поета, ученого розкривають коментарі письменників, науковців, учителів. Життя цієї людини – це героїчна, трагічна і високодуховна сторінка історії України. Очевидно, що фільм придасться для використання у школі під час вивчення творчості Олега Ольжича

Прем’єра «Вогню самопосвяти» відбулася у сесійній залі Житомирської міської ради, де 14 вересня проходила позачергова сесія, а вже потім, під вечір, кіно про Ольжича демонстрували у кінотеатрі ім. Івана Франка.

 

 

Залишити відповідь