Четвертий Фестиваль «Воля Громади: «Червона Доріжка Гідності» запрошує до участі: 24 серпня, Київ

Лист-запрошення до участі
у ІV Фестивалі «Воля Громади:
«Червона Доріжка Гідності»

Дата: 24 серпня 2018 року
Місце: «Київська Троянда» (Володимирський узвіз, 2)
Програма:
14:00 – реєстрація учасників
15:00 – Відкриття Фестивалю. Вступне слово організаторів.
Церемонія Вшанування громадських діячів та активістів – Червона Доріжка Гідності – Воля Громади.
16:00-18:00 – Творчі виступи, вільний мікрофон, затишне спілкування.
19:00 – Закриття Фестивалю.
Кожна людина прагне бути щасливою. Ми мріємо об’єднати тих, хто відчуває радість, коли ділиться зі світом своїм особливим Світлом через талант, здібності, знання, віру, душевність та любов.
24 серпня 2018 року четвертий рік поспіль Громадська спілка «Воля Громади» організовує Фестиваль «Червона доріжка Гідності», метою якого є об’єднання небайдужих людей, справжніх патріотів, громадських, волонтерських ініціатив, що прагнуть гармонії та щастя на землі.
Червона доріжка Гідності – найпочесніший шлях визнання і вшанування справжніх духовних лідерів нації – доріжка, що вкрита соломою з посипаними на ній червоними пелюстками троянд.
Символ Фестивалю – темно-червона троянда – уособлення видатної та вшанованої людини, вільної, гідної, незалежної, що здатна захищати найвищі людські цінності.
Ми прагнемо поширити інформацію щодо діяльності учасників і вшанувати громадських діячів, волонтерів, які своїми самовідданими вчинками надихають інших. Це ті люди або громадські об’єднання, які своїми діями, самим своїм життям довели, що для змін, навіть докорінних, не обов’язково чекати допомоги зі сторони. Вони осяяні небайдужістю та вірою, патріотизмом та любов’ю до рідної землі.
Запрошуємо вас взяти участь у Фестивалі, заповнивши заявку (до 20.08.2018 року) на участь у певній номінації (опис номінацій додається): tiny.cc/vgfest

Просимо також допомогти нам у поширенні інформації про Фестиваль, а також запропонувати до участі відомих вам волонтерів та громадських діячів, гідних такої відзнаки.

З повагою, Президент ГС «Воля Громади» Дмитро Рутковський.
Червень, 2018 року

НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ «ВОЛЯ ГРОМАДИ»:

ЧЕРВОНА ДОРІЖКА ГІДНОСТІ

Воїн Світла
Людина, яка стоїть на захисті ідей Гідності, Свободи та Любові, якими вона керується у своєму житті. Внутрішній Вогонь такої людини здатен підняти її до такого рівня Величі Душі, який дає могутню Силу, що долає страх, байдужість та малодушність. Ця людина здатна запалювати інших своїм прикладом нескореності та боротьби.

Берегиня
Жінка-Мати, Жінка-Сестра, Жінка-Дружина, Жінка-Донька. Жінка, яка завдяки наповненості любов’ю, природній потребі віддавати, турбуватися, обігрівати, оберігати життя, яке вона приносить у світ, силою своєї Молитви створює Покров-Оберіг Життя.

Квітка-душа
Людина-уособлення найкращих якостей рідної землі – сили і жертовності, самовідданості і щирості, глибини душевного співчуття і тепла. Допомога такої Людини підтримує, захищає і надихає. Людина – Квітка українського Народу.

Натхнення Майдану
На творчості таких людей тримався Дух Майдану і дотепер живиться силою їх таланту, що втілюється в різних видах мистецтва. Що б не робила така людина: писала вірші або прозу, співала, створювала музику або малювала тощо – її життєва енергія вирує, руйнуючи стереотипи, витісняючи старий рабський світогляд Новим, що ґрунтується на Гідності, Свободі та Любові.

Неопалима Купина
Люди, яких не зламали життєві випробування, і вони, не зважаючи на втрати та біль, зберегли в своєму серці бажання жити, Віру у Світло і Любов. Являючи собою яскравий приклад незламності Духу, вони допомагають іншим не втратити Віру в себе та людей.

Легенди громадського Руху
Громадські діячі та організації, що починали свій шлях разом з молодою незалежною Україною і до сьогодні є зірками громадського Руху, які осяюють дорогу новим ініціативам та організаціям.

Команда «Згуртовані мрією»
Громадська організація або ініціатива, що об’єднала близьких по духу людей навколо спільної Ідеї-Мрії та стала Родиною однодумців. Це люди, які здатні самоорганізовуватись та плідно працювати разом.

Вартовий Затишку Землі
Люди, що піклуються про Землю як про Спільний єдиний для всіх людей Дім, і роблять це за покликом власного серця. Вони відчувають важливість відновлення зв’язку Людини із Землею як Колискою Життя.

Щодо конкретних запитань щодо номінацій ви можете звернутися до наших координаторів:

Воїн Світла (Андрій Буткевич 093 759 93 52; abutkevych@gmail.com
https://m.facebook.com/abutkevich)

Берегиня (Григоренко Оксана 063 921-28-03; ushasik@ukr.net, https://www.facebook.com/ushasik )

Квітка-душа (Діденко Олена 063-228-12-97; olena.didenko@volyagromady.org.ua
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002009125414)

Натхнення Майдану (Холодна Юлія, 0506324205, 0632457045; yuliakholodnaya@gmail.com; https://www.facebook.com/yuliakholodnaya)

Неопалима Купина ( Білуха Денис (063)5197355; e-mail:it-sila@ukr.net; facebook: Денис Слухач)

Легенди громадського Руху (Григоренко Оксана 063 921-28-03; ushasik@ukr.net, https://www.facebook.c

Конкурсна заявка

docs.google.com

Залишити відповідь