Неймовірний концерт Оксани Радушинської і волонтерської сотні «Рух до перемоги» в Києві

Ніна Головченко

Ніна Головченко

27 листопада 2017 року в Києві спільно з творчими колективами Центрального будинку офіцерів Збройних Cил України (ЦБО ЗСУ) виступили волонтери Творчої сотні «Рух до перемоги» з міста Старокостянтинова Хмельницької області.

Захід присвячено Міжнародному Дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Більше трьох років гуманітарну допомогу і патріотичне мистецтво доставляють на передову, у військові частини та шпиталі учасники цієї волонтерської громадської організації.

Бійцям творчого фронту під силу і квашену капусту, і домашні пироги, і дитячі малюночки привезти воїнам в зону АТО. Але найбільше воїни чекають від волонтерів мистецької сотні щирих емоцій та справжнього українського мистецтва.

Сьогодні в Будинку офіцерів письменниця, журналістка і громадська діячка Оксана Радушинська спільно з волонтерами Творчої сотні «Рух до Перемоги» представили той репертуар, яким вони наснажують учасників АТО та воїнів ЗСУ. У Києві звучали і народні українські пісні, і пісні воїнів УПА, і естрадні пісні, і авторські композиції, і рок, і реп. Скрипальки та баяністи демонстрували віртуозне виконання і шалений драйв. Оксана Радушинська читала щирі поетичні рядки – звернення до воїнів.

Були неймовірно проникливі хвилини, коли улюблену мелодію мами, медсестри, яка загинула в зоні АТО, виконувала на скрипці її донька, вбрана у сукню кольору жалоби.

Були неймовірно драйвові хвилини, коли майстер степу Володимир Шпудейко змусив увесь зал відбивати ритм і руками, і ногами, і завів зал так, що молоді солдати (а аудиторія складалася переважно з новобранців та курсантів) і співали, і свистіли, і салютували.

Увесь час на сцені працювала ведуча і автор сценарію Оксана Радушинська. Усі виступи супроводжувалися документальними відео та слайд-шоу про поїздки ГО Творча сотня «Рух до перемоги» в зону АТО, у шпиталі та військові частини. Ці фотодокументи створені незмінним фотографом команди – Петром Радушинським.

Артисти-волонтери Творчої сотні «Рух до перемоги» на сцені: Юрій Старчевод, Руслан Ковальчук, Анастасія Капустянська, Яна Гарманюк, Ліза Вознюк, Вадим Маєвський, Олена Мишляковська, Олександр Якубов, чоловічий квартет «Mikst» (Степан Дробіт, Руслан Фандул, Андрій Юрченко, Андрій Бортнянський, Ольга Безносюк, Сергій Скоп, Роман Войцехівський, Майя Онищук, Катерина Колодинська.

Артисти ЦБО ЗСУ: Анастасія Богуславська, Тетяна Любименко, Віра Любимова, Іван Чурилов, степ-група на чолі з Володимиром Шпудейком, Юрій Звонар.

Незмінна група підтримки Творчої сотні: Ніна Радушинська, Наталя Шабельник, Фарид Сахипов, Сергій Чеплаков, Євген Блискун.

Із такими волонтерами іншого шляху немає − МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Залишити відповідь