Благодійний концерт ,,Борітеся – поборете!’’

Олександр Вакуленко. Фото автора.

Із особливим почуттям сприймався благодійний концерт ,,Борітеся – поборете!’’, який відбувся 25 лютого 2023 року в Києві у коворкінгу ,,Кooperativ’’. Адже захід, покликаний  підтримати 3бройні сили України, приурочений до річниці повномасштабної війни українського народу проти московського імперіалізму. Усі пам’ятають  потужні ракетні вибухи, які розбудили жителів України вранці 24 лютого 2022 року. Українці вистояли рік активної боротьби, завдяки усім, хто став на  захист країни. І це досягнення світового значення.

Але російсько-українська війна, після визволення Київщини, Чернігівщини, Сумщини, більшості Харківщини продовжується, потребуючи всебічної підтримки.

На початку березня 2022 року постав волонтерський центр UA.HELP, який безперервно здійснює допомогу нашим захисникам. Його засновник, голова політичної партії ,,Народовладдя’’ Юрій Левченко під час благодійного заходу зазначив, – ,,  діяльність нашої волонтерської організації сприяє збереженню життя українських військових. Одного разу двом бійцям із різних підрозділів терміново знадобилися каски. А у нас вони на той час були. І ми одразу їх надали у їхнє розпорядження. І саме вони врятували їхні життя прийнявши на себе ворожі удари. Під час сьогоднішнього концерту ми збираємо кошти на потреби 43-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила, а також інших підрозділів, які зараз виконують завдання на найгарячіших напрямках фронту. Зокрема на Бахмутському та Вугледарському напрямках’’.

Благодійний концерт перевершив усі найоптимістичніші сподівання. Адже його учасниками стали  відомий бандурист, лідер рок-гурту Sviatoslav Святослав Силенко, талановиті поетеси Юлія Кашпуренко та Мальва Кржанівська, лідер рок-гурту ,,Веремій’’ Віталій Калініченко, лідер рок-гурту ,,Фіолет’’ Сергій Колос, лідер гурту ,,Хорея Козацька’’ Тарас Компаніченко. Доєдналися до виступів і музиканти Максим Бережнюк та Василь Паланюк.

Боєць-доброволець Вадим Фещенко в свою чергу зазначив, що спільними зусиллями завдяки небайдужим людям вдається забезпечити усім необхідним підрозділ. І це значно допомагає в умовах бойових дій.

Учасники мистецького заходу висловили безмежну вдячність пораненим на фронті – бійцю Роти УВО Ігорю Двигало і бійцю 95-ї десантно-штурмової бригади Олександру Рудніцькому та усім українським захисникам, які були присутніми на благодійному концерті із промовистою назвою ,,Борітеся – поборете!’’