Вечір військової лірики у клубі «Пломінь»

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

18 серпня 2018 року у Києві в літературному клубі «Пломінь» відбувся благодійний  вечір військової поезії з метою збору коштів на медикаменти. Поранені українські воїни із зони Операції об’єднаних сил потребують невідкладної допомоги. Літаки із пораненими бійцями регулярно приземляються у Києві та інших містах. І небайдужі громадяни не залишаються осторонь спільної біди. Допомагають, хто чим може.

На благодійному вечорі військової поезії лунали актуальні й сучасні поетичні твори та музичні композиції. Чимало із них народилися під впливом Революції Гідності та війни на Сході України. Серед виступаючих – Влад Артющенко, Марічка Руда, Ніколассон, Настя Солоха, Тетяна Череп-Пероганич, Валя Заха-Бура, бандуристки Олена та Катерина Немиш, Мальва Кржанівська та ведуча Анна Яничар. Митці, які серцем та душею вболівають за долю та майбутнє України. За життя наступних поколінь.

Вечір військової поезії пройшов тепло та зворушливо. Його учасники зробили свій внесок для допомоги українським захисникам.

Організаторами заходу виступили літературний клуб «Пломінь», Етнофестиваль «Папороть» та Творчий Сектор.

Фото автора

Залишити відповідь