Вам – наша пам’ять та любов

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

16 лютого 2019 року у Києві в Національному історико-архітектурному музеї ,,Київська фортеця’’ відбувся пам’ятний захід ,,Вам – наша пам’ять та любов!’’ на честь Героїв Небесної Сотні та українських військових, які брали участь у битві за Дебальцеве.

Захисник Донецького аеропорту, керівник культурних проектів Асоціації ветеранів АТО України Руслан Боровик ― ,,Багдад’’ представив глядачам авторську фотовиставку ,,Спогади солдата’’.

Головне для Руслана – захищати свою Батьківщину. А фотографія – його захоплення, психологічна розрядка в тяжкі хвилини. Представлені фото зроблені у 2014−2015 роках. Фото виконані із неабиякою майстерністю та художнім смаком. На них передано характер та настрій обпалених війною та загартованих у боях українських бійців. Ці чоловіки  працювали та мирно жили, але у мить небезпеки, яка нависла над Україною, одягли військові однострої й взяли до рук зброю. Їхні погляди вселяють упевненість в тому, що Україна захищена. І тільки сум огортає душу, коли бачиш наших загиблих Героїв.

Також було продемонстровано відеоролики із фотознімками Руслана Боровика часів Революції Гідності у супроводі пісні співачки Ілларії ,,Небо’’.

Символічно, що концертну програму було відкрито піснею ,,Зродились ми великої години’’ у виконанні камерного хору ,,Пектораль’’ (керівник Андрій Карпінець). Під час концерту виступили творчі колективи та митці художньої творчості Київського міського будинку вчителя. Ведуча – Лариса Лотиш.

Із привітальними словами до присутніх звернулися депутат Київради Ярослав Діденко, голова Асоціації ветеранів АТО України Юрій Ломов, директор музею ,,Київська фортеця’’ Оксана Новікова-Вигран.

Організатором заходу виступила Асоціація ветеранів АТО України.

Фото автора

Залишити відповідь