Українські захисники – творці історії сучасної України.

Олександр Вакуленко, фото автора.

З початком повномасштабної російсько-української війни 24 лютого 2022 року на захист Батьківщини стали стійкі, ідейно-загартовані люди, творці історії сучасної України.

Одразу розпочав формуватися батальйон ,,Свобода’’ територіальної оборони міста Києва. Відтоді буденними справами в житті добровольчого підрозділу стали заняття з бойової підготовки, налагодження господарської роботи та волонтерської діяльності, виконання завдань по захисту України на відповідальних напрямках.

У батальйоні ,,Свобода’’, який постійно чисельно збільшується перебувають люди різного віку та професій. Серед них й українські митці, творчі особистості. Вражаючим виступом підтримали бійців батальйону ,,Свобода’’ гурт ,,Ромакс’’ у складі Максима Бойка, Романа Дубоноса та Артема Басалая. А також, кобзарі, композитори та музиканти Михайло Гречкин і Святослав Силенко.

Глядачі висловили щиру вдячність Артему Басалаю за емоційне виконання твору ,,Гайдамаки’’ Тараса Шевченка та усім учасникам концерту за  пісні, які пронизували серце й душу. Адже, кожна корисна дія українських захисників вселяє впевненість та наближає нашу перемогу.