Павло Малишев. На полях України твориться світова історія.

Олександр Вакуленко. Фото автора.

Повномасштабна російсько-українська війна стала випробуванням для українців. Але вона не стала несподіванкою для українських націоналістів, які досконало володіють знаннями в області української націоналістичної ідеології та історії взаємовідносин українців із росіянами.

Підготовлений до цієї війни виявився й підприємець із Києва, заступник голови Дніпровської районної організації міста Києва Всеукраїнського об’єднання ,,Свобода’’ Павло Малишев, який брав участь в патріотичних заходах із вшанування пам’ятних історичних дат та українських героїв, відстоювання соціальної справедливості, збереження екологічно-чистих місць та благоустрою української столиці. Активно займався волонтерською діяльністю, допомагаючи українським захисникам на сході України. У 2020 році балотувався у депутати Київської міської ради, відчуваючи  підтримку однодумців, завжди готових прийти на допомогу.

Український доброволець, командир відділення батальйону ,,Свобода’’ Павло Малишев висловлює свої думки:

– Нинішня російсько-українська війна не лише війна за існування української нації, боротьба українців за свободу та незалежність. Сьогодні на полях України твориться світова історія. Тут йде боротьба добра зі злом, цивілізації проти дикунства. Й українська нація має історичну місію – знищити останню імперію світу. Впевнений, що ми із честю впораємось із цією місією. Адже не ліквідувавши російську імперію даремно розраховувати на мирне життя майбутніх поколінь українців та інших народів. Тому йдемо разом до перемоги. Забезпечимо мир та спокій людям, які заслуговують на кращу долю.

Дійсно, ситуація яка склалася в Україні є багатогранною. Від протистояння на наших споконвічних землях залежить майбутнє усього світу. І для українців є великою честю бути творцями сучасної історії, захищати своїх співвітчизників та відстоювати безпеку світового співтовариства.