Народне віче у Конотопі

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

12 липня 2018 року у Конотопі відбулося народне віче за участю небайдужих конотопців та гостей міста з метою стабілізувати ситуацію в місті.

В результаті місцевих виборів 25 жовтня 2015 року міським головою Конотопа обрано свободівця Артема Семеніхіна. Мандати депутатів міської ради вибороли представники восьми політичних сил. Сформувалися фракції політичних партій ВО ,,Свобода’’, БПП ,,Солідарність’’, Народної партії, ,,Рідне місто’’, ,,Воля народу’’, ВО ,,Батьківщина’’, УКРОПу та ,,Самопомочі’’. Усього – 36 депутатів. Секретарем міської ради було обрано Олену Багрянцеву від ВО ,,Свобода’’.

Спочатку працювали доволі активно та плідно. Але, з часом скоробагатьки починають розуміти, що завдяки рішучій та послідовній позиції міського голови Артема Семеніхіна вже не вдастся дерибанити бюджет міста як раніше. Тоді почалася брудна компанія проти чесних представників місцевої влади. Сьогодні працюють лише 13 депутатів із фракцій ВО ,,Свобода’’, ВО ,,Батьківщина’’ та УКРОПу. 23 депутати натомість вже більше як півтора року блокують роботу міської ради.

Народне віче пройшло на високому культурному рівні. На початку людей надихали патріотичні пісні. Настрій піднімали слова пісні:

За Україну, за її волю,

За честь, за славу, за народ…

Після виконання українського гімну міський голова Артем Семеніхін зазначив, що народ Україну почав лікувати Майданом – Революцією Гідності. Але не вилікував. Почалися рецидиви.

На віче  прибули люди із Дніпропетровщини, Херсонщини, Харківщини, Київщини, Сумщини. Прості фермери, які одягнули військову форму, створили самооборону щоб захистити себе ділилися своїми проблемами. Адже в них відбувається те саме. У коментарях в інтернеті Артема Семеніхіна підтримували із усіх куточків України, а також емігранти які проживають в Іспанії та Італії.

Чимало конструктивних виступів пролунало на віче. Адже, міський голова Бурині Віктор Ладуха, партійці ВО ,,Свобода’’ Юрій Ноєвий, Денис Попов, Юліан Матвійчук, Ігор Домбровський, Руслан Андрійко, секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева, заступник Конотопського міського голови Ігор Степанченко ведуть щоденну боротьбу за покращення життя українців.

Боротьба за гідне життя у Конотопі триває. Українці здатні навести лад на своїй Богом даній землі.

Фото автора

Віче в Конотопі:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Четвер, 12 липня 2018 р.

Залишити відповідь