Мегамарш у вишиванках

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

19 травня 2018 року у Києві відбувся 20-й ювілейний Мегамарш у вишиванках.

Традиційний український одяг з кожним роком набуває все більшої популярності. Сьогодні навіть не віриться, що на перший Мегамарш у Києві десять років тому прийшло усього чотири людини. Розпочинати нову справу завжди важко, але якщо вкладати в неї свою душу — тоді все обов’язково вийде. Зараз Мегамарш у вишиванках перетворився на улюблене свято багатьох людей. У вишиванках люди більш привабливі, випромінюють позитивну енергетику. Вишиванки личать і братам нашим меншим: кожного року до свята долучається найвідоміша кішечка України – Білочка зі своєю господаркою, додаючи гарного настрою учасникам заходу.

Цьогорічна хода після вступних слів організаторів Сергія Позивайла та Андрія Бабінського, нагородження володарки найкращої вишиванки, виконання українського Гімну стартувала від Золотих Воріт. Маршрут проліг центральними вулицями Києва до Контрактової площі.

Але ж так хочеться сфотографуватися у найкрасивішому одязі в світі! Тому час від часу зупинялися. Біля Софії Київської, Михайлівського Золотоверхого монастиря, на Андріївському узвозі робили фото на згадку. І ось кінцева зупинка – біля пам’ятника гетьману Петру Сагайдачному.

Але, як з’ясувалося, урочиста програма вихідного дня ще не вичерпана. Попереду усіх, хто бажає, чекала поїздка у Боярку на фестиваль ,,Під Покровом Тризуба’’.

Залишається висловити вдячність організаторам ,,Мегамаршу у вишиванках’’, які пронизують  навколишній світ українською культурою, роблять його більш яскравим та  привабливим.

Фото автора 

Залишити відповідь