Про очевидне в гібридній війні

Костянтин Холодов

Костянтин Холодов

Дещо нагадаю вам. Очевидні речі.

Епізод 1.
Пам’ятате Анатолія Кашпіровського, нікому не відомого провінційного психіатра? Звичайний лікар-психіатр, яких тисячі було у СРСР, раптом стає відомим на весь союз. Люди кидали роботу, зупиняли станки, хірурги відкладали операції на інший час. Усі сиділи і вдивлялися в сірі екрани, в очі провінційного психіатра, щоб позбутися енурезу, туберкульозу або ліпоми. Воістину країна психів. Але тоді на це не було схоже. Тай по замислу теж. Це були навчання. Військові навчання.

Епізод 2.
Біле братство.
У 1993 році Україну сколихнула новина про захоплення Софії Київської сектою Біле братство. Звідки вона взялалася − ніхто не знає. Секта була досить агресивною. Есхатологічний напрямок, який притаманний будь-якій релігійній тоталітарній ідеології. У своїй діяльності використовували гіпноз. Деякі адепти досі не виведені з цього стану. Юрій Кривоногов і Марія Цвігун відбули невеликий термін покарання і подалися… до Росії.
Це теж були навчання. Справжні військові навчання ворожих спецслужб на нашій території. Якщо бути точним − експеримент.

Кашпіровським випробовували можливість впливу на населення через телевізор, а «Білим братством» —  через релігійний фактор. Навчання пройшли успішно. Випробування нових технологій для застосування у війні було проведено.

Я поки що не знаю назви цих операцій-експериментів та хто їх проводив, але це те, що на поверхні. Ми бачимо вплив телебачення на російське населення (певна інформаційна матриця), який у 2013−2014 роках став ключовим. І ми бачимо як російські спецслужби використовують релігійний фактор (московський патріархат) у сьогоднішній війні проти України. Культурно-релігійна матриця. Теж агресивна, теж про кінець світу, не виключаю і НЛП.

Це лише очевидні речі… Те що на поверхні. А скільки нам ще доведеться дізнатися після всього… Гадаю, дуже багато чого….

ФБ Костянтина Холодова

Залишити відповідь