Концерт «Ми дякуємо Богу за маму!» у Конотопі

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

В другу неділю травня в Україні та багатьох  інших країнах відзначається світле, ніжне, радісне свято – День матері.

Складно забути чудовий концерт, присвячений Дню матері «Ми дякуємо Богу за маму!», який відбувся 8 травня 2016 року в місті Конотопі. Найрідніших людей – наших матерів за їхню безмежну любов, ласку та турботу привітали юні таланти Конотопа.

«На світі усе починається з мами! Перший подих, перша посмішка, перші слова, перша радість і сум, перші надії і сподівання», – зазначив ведучий Руслан Федоненко.

«В світі все починається з мами: кожна сльозинка і кожна краплинка, кожна стежинка і кожна дорога, веде завжди до її порога», – додала ведуча Анастасія Книр.

Приємним сюрпризом на початку концерту стало нагородження грамотами Конотопської міської ради та подяками міського голови опікунів, піклувальників, батьків-вихователів, матерів-вихователів, які забезпечили дітей родинним теплом та затишком.

Концертна програма перевершила усі сподівання. Глядачів до самого серця зворушили вірші про маму у виконанні Валерії Омельченко та Анни Бабіч. Із високою виконавською майстерністю виконав інструментальні композиції ансамбль скрипалів «Квітограй».

Усіх вразили пісні які лунали на святковому концерті. Анастасія Малюх виконала пісню «Сонце-сонечко», Кирило Ковач «Треба мріяти завжди», Альона Шевченко «Україна», Катерина Тимошевська «Дивна Квітка», Наталія Калантаєнко «Молитва про Україну», Нікіта Іщенко «Я піду в далекі гори за широкі полонини» та «Нова Україна», Анастасія Зайчікова «Мамина хатина», вокально-хореографічний колектив «До-Мі-Соль-ка» пісні «Мама», «Крок до зірок» та «Друзі єднаймося», вокальний колектив «Співаночка» пісню «Роса», вокальний колектив «Унісон» пісню «На добро».

Позитивної енергетики видовищному заходу додали танцювальні номери. Часом навіть складалося враження що відбувається грандіозний карнавал із українським національним колоритом. Зразкова хореографічна студія «Лілея»  виконала танець «Прийди весно, прийди красна», танцювальний клуб «Фрістайл» танці «Ніч яка місячна» та «Ча-ча-ча», зразковий ансамбль танцю «Фрі Денс» танці «Українська полька» та «Карічка», ансамбль спортивно-бального танцю «Еліт-Данс» танець «Українська Латина», дует у складі Маргарити Федоренко і Данила Пархоменко танець «Настрій», ансамбль сучасного танцю «Пролісок» танець «Хулігани», хореографічний колектив «Юні-Флеш» танці «Квітуча долина» та «Ми майбутнє твоє Україно».

Урочистий концерт «Ми дякуємо Богу за маму!», організаторами якого виступили відділ культури і туризму Конотопської міської ради та МБК «Зоряний» залишився у пам’яті вдячних глядачів.

Фото автора