На засіданні Проводу Українських Націоналістів розглянули питання консолідації націоналістичного руху в Україні

Леонід Осипчук

Леонід Осипчук

15 грудня 2018 відбулося засідання Проводу Українських Націоналістів, на якому  було розглянуто сім питань: про консолідацію націоналістичного руху В Україні, про спільне відзначення 90-річчя ОУН, про діяльність Культурної референтури ОУН, про відновлення діяльності Луганської і Тернопільської обласних організацій ОУН. Розглянуто також питання підготовки нової програми ОУН.

Але, мабуть, найголовнішим питанням порядку денного було підписання документу про створення Проводу Українських Націоналістів, що об’єднав Організацію Українських Націоналістів, Конгрес Українських Націоналістів і ВО «Тризуб імені Степана Бандери» у єдину монолітну силу і відновив діяльність ОУН, яка була створена  майже 90 років тому під проводом Євгена Коновальця.

Історична подія, якою будуть пишатися українці, сталася у день скликання Об’єднавчого Собору помісної православної церкви в Україні, на якому було обрано очільника − митрополита УПЦ КП Епіфанія.

Дві знакові події, які можуть суттєво змінити життя в нашій країні, відбулися за складних військових і політичних обставин,  і вони можуть суттєво вплинути  на чин націоналістичних і проукраїнських сил, діяльність яких  спрямована на домінування у внутрішній і зовнішній політиці держави.

Залишити відповідь