З Різдвом Христовим та Новим роком!

Богдан Червак

Богдан Червак

Дорогі українці!
Рік, що минув став ще одним роком боротьби української нації за свою незалежність і соборність. На жаль, нам поки що не вдалося відновити суверенітет над усіма українськими землями. Війна з Москвою триває, проливається кров українців. Іде бій за свободу України.
Молимося за всіх, хто загинув на Донбасі. А передусім – за «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН віддали своє життя за Україну. 
Пам’ятаємо про їх подвиг. А відтак схиляємо голови перед пам’яттю усіх поколінь українців, які билися і вмирали за честь і гідність нації.
З Божого благословення у 2017 році нам вдалося гідно вшанувати пам’ять героїв національно-визвольної боротьби і ОУН полковника Андрія Мельника, Олега Ольжича і Олени Теліги. Пам’ятники на їх честь – відновлення історичної і національної справедливості, ще один крок на шляху зміцнення України як національної за змістом, формою і духом держави.
Попереду нас чекають не легкі часи. Війна триватиме, бо тільки перемога над Москвою збереже український народ і його державу. 
Водночас українці зобов’язані утверджувати свою державність. Ми будемо це робити опираючись виключно на силу, волю, розум і єдність української нації.
Вітаю українців з Різдвом Христовим і Новим роком!
Низький уклін ветеранам ОУН і УПА, бійцям Української армії, волонтерам.
Усім Бажаю Божого благословення, веселих свят та міцного здоров’я.
Христос народився!
Славімо Його!
Богдан Червак,
Голова ОУН

Залишити відповідь