Медалі “Євген Коновалець” для захисників України.

Олександр Вакуленко

Фото автора

24 серпня 2021 року в Києві відзначено 30-у річницю відновлення Незалежності України.

Зранку у цей святковий день основну увагу привернув військовий парад. Адже саме завдяки українським військовим наша країна живе й розвивається. Тому із великим емоційним підйомом та натхненням численні глядачі зустрічали військові колони, які урочисто крокували вулицями української столиці. Захоплення викликала потужна військова техніка, а також гелікоптери та літаки, які пролітали у небі. Військовий парад засвідчив готовність українських Збройних Сил відбити посягання на Україну.

Вдень розпочався вражаючий Марш захисників України. Він зібрав у своїх лавах рідних Небесної Сотні та загиблих у московсько-українській війні, поранених учасників Революції Гідності та війни, яка не стихає на Сході України, добровольців, волонтерів, медиків, військових, які не шкодуючи своїм життям та здоров’ям роблять усе щоб зупинити агресивні наміри Путіна.

Під вечір біля Військової каплиці на Аскольдовій могилі відбулося нагородження українських захисників та волонтерів медалями ,,Євген Коновалець’’, ,,Доброволець АТО’’ та ,,За гідність і патріотизм’’. Почесно отримати нагороди із рук голови ОУН Богдана Червака та голови УВО Павла Агапова. Але якою неймовірно тяжкою ціною здобувається заслужене визнання, знають тільки українські бійці та їхні вірні помічники – волонтери. Такими людьми потрібно пишатися, адже вони є творцями сучасної української історії.