Марш УПА у Києві

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

14 жовтня 2018 року у Києві відбувся Марш УПА, присвячений 76-ій річниці українській Армії без держави. Гасло Маршу − ,,Повернемо Україну українцям!’’ уже тривалий час актуальне для українців. Із надією на це жили наші минулі покоління. Цього прагнуть українці і у наш час.

Учасники Маршу традиційно зібралися у парку Тараса Шевченка. Приємно було почути вітання від нестаріючого душею ветерана УПА Теодора Дячуна. Лідер ВО ,,Свобода’’ Олег Тягнибок запропонував націоналістичним силам підтримати на майбутніх президентських виборах Руслана Кошулинського.

Двадцятитисячна колона націоналістів пройшли вулицею Володимирською, бульваром Тараса Шевченка, Хрещатиком до Майдану Незалежності. На місці, де під час Революції Гідності тривала оборона Майдану, хвилиною мовчання було вшановано Небесну сотню.

На Європейській площі після невеликого мітингу відбулося встановлення нового рекорду України. 8368 осіб взяли участь у наймасовішому виконанні Гімну Українських Націоналістів ,,Зродились ми великої години…’’. А честь співати гімн на сцені випала Зоряні Личко. Цей рекорд зафіксовано представником Книги рекордів України.

Завершився захід концертом гурту ,,КОМУ ВНИЗ’’.

Фото автора

Залишити відповідь