Сергій Пантюк запрошує до участі в оригінальному літературному Конкурсі

У 2018 році, в рамках Фестивалю «Тост Fest» вперше відбудеться «Конкурс крилатої літератури».

Сергій Пантюк закликає:

Московщина, як задавнений бруд, в’їлася в нас… Як її відшкребтати? По-різному. Зокрема, і за допомогою отаких конкурсів, до якого з приємністю долучаюся.
Звертаюся до колег-письменників: не проігноруйте, будь ласка! Не варто гнути кирпу щодо ужиткової літератури. Це теж частина війни: не звучатимуть на урочистостях наші приповідки-тости-побажання-співанки, звучатимуть їхні огидні «прібауткі-частушки». Тому чекаємо ваших, друзі, творчих напрацювань. І, будь ласка, поширюйте цю інформацію!

 

Організатори Конкурсу пишуть:

Ми хочемо щоб українці мали доступ до якісного україномовного контенту в усіх сферах життя! «Конкурс Крилатої Літератури» − це проект, що має на меті створення збірки творів українською мовою призначених для сімейних та урочистих подій: присвят, віншувань, притч, тостів, гуморесок та ін.

Ми запрошуємо талановитих авторів зробити свій вклад у справу поширення та зміцнення рідної мови в Україні!

Унікальність проекту в тому, що твори, подані на конкурс, будуть безкоштовно розповсюджені в друкованому та електронному форматах, аби люди мали змогу використовувати їх під час сімейних та урочистих подій!

Це перший літературний конкурс, що ставить перед авторами таке нестандартне завдання, адже святкова література вимагає від творця не тільки таланту, а й актуальності, лаконічності, простоти!

Крилатими стануть лише ті твори, які будуть підхоплені народом і передаватимуться з рук в руки, із вуст в уста!

Конкурс проходить у трьох номінаціях:

  • твір для весілля
  • твір для сімейного свята
  • патріотичний твір

Переможці отримають по 5000 грн. та будуть урочисто нагороджені на сцені Фестивалю майстрів конферансу Toст Fest 28 лютого 2018 року у Києві.

Кращі твори буде надруковано у збірці «Крилатої літератури», яку ми презентуємо у квітні 2018 року.

Повний склад журі ми оголосимо до 25 грудня!
Умови участі та бланк конкурсної заявки знайдете тут: http://toastfest.com.ua/літконкурс

Залишити відповідь