НЕ ХОЧЕМО МОСКОВЩИНИ.

Едуард Крилов.

Мені однаково, чи буду

Я жить в Украйні, чи ні,

Та не однаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

Її, окраденою, збудять…

Ох, не однаково мені.

Ці слова Тарас Григорович Шевченко опублікував у 1847 році. З тієї пори минуло більше ніж півтораста років, а слова нашого пророка залишаються актуальними й по сьогодні. Може лише хтось, не сповна розуму, не знає, що всякими способами московська імперія намагалася і намагається приспати український народ, щоб безперешкодно «залізо, хліб та вугіль красти». Це було і за царя Миколи і не припинялося також за влади червоних пройдисвітів. Це стосувалося й інших представників великої тюрми народів. Москва завжди була сама собою –  жорстока, загребуща, брехлива, заздрісна.

Символом своєї влади вона взяла собі серп і молот – ще одне лицемірство тих лукавих московських зверхників, бо ця емблема не спинила червоних головорізів від того, щоб масово нищити ні в чому невинних людей, що тримали в своїх руках ці знаряддя праці.

Вони мільйонами гинули в тюрмах та на білих просторах неісходимого Сибіру.

В 50-х роках минулого століття Москва  заходилася показати, як вона піклується про волю й незалежність народів-братів. За її задумом кожна радянська республіка мала мати свій герб, свій прапор і свій гімн. В гербі та прапорі національного вкладено було мізер, більше московського, а ось тексти гімну викликають подив. Маємо уривок з українського варіанту:

Нам завжди у битвах за долю народу

Був другом і братом російський народ,

І Ленін осяяв нам путь на свободу,

І Сталін веде нас до світлих висот.

А ось білоруський варіант:

Мы, беларусы, з братняю Руссю

Разам шукалі к шчасцю дарог.

Ў бітвах за волю, ў бітвах за долю

З ёй здабылі мы сцяг перамог!

Нас аб’яднала Леніна імя,

Партыя к шчасцю вядзе нас ў паход.

Подібний текст гімну існував у кожній радянській республіці. Чи не зрозуміло, що зразок тексту був затверджений в Москві, а в тексті мало бути обов’язково розміщене ім’я авантюриста Володимира Леніна, а також слова похвали  великому, що називав так себе  самого, «братньому», народові, російському.

Про таких люди кажуть :

«Хвали мене, моя губонько, бо тя роздеру».

Жорстока і немилосердна війна, яка зараз точиться на багатостраждальній українській землі, є підтвердження російському нахабству і притаманній йому злочинності, за яку доведеться колись відповідати перед усім світом.