Відійшов на вічну варту друг Олег Гринюк

Друзі та подруги, із сумом повідомляємо, що в ніч з 31 березня на 1 квітня 2018 року відійшов на вічну варту провідник Львівської обласної організації українських націоналістів друг Олег Гринюк.

Олег Гринюк народився 14 квітня 1941 р. в місті Сокалі у національно свідомій учительській родині Романа та Ольги. Навчався на фізичному факультеті Львівського університету, працював у Львівському науково-дослідному радіотехнічному інституті (НІРТІ), а в часи Української незалежності – заступником голови Франківської райадміністрації м. Львова.

 

Коли в Україні на початку 1990-х років відновилась діяльність Організації Українських Націоналістів, друг Олег став активним членом організації. Майже 20 років Олег Гринюк очолював Львівську обласну організацію українських націоналістів. Сповнений енергії, безкомпромісний і твердий у рішеннях, друг Олег був втіленням ідеї Чину українського націоналіста у боротьбі за розбудову Української Самостійної Соборної Держави.

Провід Українських Націоналістів
Українська Військова Організація
Жіноче товариство ім. Ольги Басараб та Олени Теліги
Фундація ім. Олега Ольжича
Чин похорону відбудеться у вівторок, 3 квітня, о 13:00 год у каплиці Івана Хрестителя на вул. Пекарській, 52. Поховають Олега Гринюка на Личаківському кладовищі

 

Залишити відповідь