В Україні привітали зі святом матері

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

 У другу неділю травня, коли зимові холоди вже позаду, а літня спека ще чекає нас попереду, відзначається зворушливе свято – День Матері. Це свято набуло популярності у багатьох країнах світу. Але в Україні воно відносно молоде. Офіційно започатковане лише з 1999 року.

13 травня 2018 року голова ОУН Богдан Червак привітав українок із Днем Матері. А голова Київської міської організації ОУН Леонід Осипчук присвятив матерям вірш:

Вклонімося усім на світі матерям,
За мудрість материнську і любов,
За той великий дар, що є життям,
Вклонімося й подякуємо знов…

У цей теплий, дощовий день Шевченківська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» привітала наших найдорожчих людей − матерів, бабусь. Квіти дарували і дівчаткам, які теж згодом пізнають щастя материнства. Опівдні в Києві, у затишному парку в парку імені Івана Котляревського на Лук’янівці та на Нивках, народний депутат України Юрій Левченко та депутат Київської міської ради Святослав Кутняк вручили киянкам білі троянди. Від щирого серця побажали їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя в цей нелегкий час. Висловили вдячність за любов до України, безмежне терпіння, доброту сердець та всебічну підтримку усього світлого та позитивного, що є в нашому житті.

Окрасою свята стала концертна програма за участі лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка та гурту «Королівна».

Фото автора

 

Залишити відповідь