Природа вати

Костянтин Холодов
Костянтин Холодов

Що довелось Путіну зробити, щоб підняти цей пласт нереалізованого радянського суспільства ‒ один Господь знає… Населення, що не здатне на ментальне існування за межами Радянського союзу та робить парашу навколо себе, де б воно не знаходилось.

Радянська людина, як феномен, як результат селекції, сама по собі являє собою одиницю, яка прагне не до двійки, а до нуля. Це людина, яка мріє бути ніким. Таких людей на пострадянському просторі дуже багато. У 2000 році Путін звернувся саме до них, кажучи: «Втрата СРСР ‒ це найбільша наша трагедія…». Саме тоді диявольське насіння впало в благодатний ґрунт… і проросло… Саме тоді треба було бити на сполох, бо саме тоді відбулося зачаття вати. Згодом вата відгукнулася звідусіль: російські емігранти чекали цього заклику на всіх континентах, а місцеві ватники заплакали від щастя.
Не мюнхенська промова Путіна стала початком цього безумства, а саме перша войовнича декларація про втрату СССР. Ці слова визначили все те, що відбувалося останні 18 років.

Піонерські галстуки, горни, барабани, речівки, піонервожаті, партійні збори, комсорги з парторгами ‒ це все було дбайливо замінено іншою моделлю, більш дієвою ‒ Московський патріархат. Саме він став пристановищем для всіх ватників планети. Новий ватний Інтернаціонал. Так, саме він став прихистком для ностальгиків відродження Радянського союзу, але в іншому форматі ‒ Триєдиної Русі. Общая купель, общая історія, общие святые, бездуховний сатанізм Заходу і островок божией благодаті ‒ Триєдиная Русь ‒ ось основні теми проповіді Московського патріархату в Україні.

Усі структури Кремля упродовж 18 років ретельно працювали на ідеологію повернення СССР.

Не можна не згадати про відродження ватного кінематографу та телеефіру, де радянське минуле подається у світлих романтичних барвах. А сучасні сценарії ‒ суцільний гламур. Реставровано всі радянські кінострічки.

Тобто, куди б ватник не подався б: чи в кіно, чи в церкву, чи просто включив телевізор ‒ всюди, на всіх рівнях сприйняття інформації йому навіювалося одне: совок ‒ це круто, Росія ‒ центр усього сущого.

Ніколи не забуду розмову у Харкові з одним ментом, колишнім беркутом, Владиславом його звати, який дуже сумував за совком, розповідав мені, який смачний був пломбір по 20 копійок і газіровка з сиропом в автоматі. Владислав 1989 року народження. Тобто у 1991 році йому було 2 роки. Це підтверджує мою «Теорію походження вати», що вона, вата ‒ поняття не тільки історично-спадкового дебілізму, але і штучно набутого. Або прищепленого.

У результаті чисельних психологічних експериментів Путіну вдалося за 18 років культивувати людину ‒ ідеальну моральну потвору для реалізації своїх кривавих планів.

Не хочу укладати його психологічний портрет ‒ він всім відомий, але додам до сказаного ‒ нам ще доведеться з ними награтися, ой доведеться…

 

Залишити відповідь