Вітаю із Різдвом Христовим!

Богдан Червак 

Дорогі українці!

Вітаю із Різдвом Христовим!

Для нас Різдво − особливе свято. У цей день згадуємо героїв, які упродовж тисячоліть зберігали віру у Бога й Україну. Їхня віра надавала сили, кликала у бій, єднала націю, ставала запорукою звитяги.

Віру у Бога та Україну нікому і ніколи не здолати!

Рік, що минув, став ще одним роком нашої боротьби за незалежність і соборність Української держави. На жаль, у Криму і на Донбасі ворог топче нашу землю, знущається над українцями.

Триває війна з Москвою.

З Божого благословення український народ неодмінно переможе у цій війні. Непереможний народ, який завжди схиляв голову перед Богом, але ніколи − перед чужинцем і окупантом.

У тиші і величі Різдва − особлива молитва за упокій душі «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН загинули на московсько-українській війні, за всіх українців, які не дозволили Москві загарбати наш народ і нашу землю.

Водночас просимо Бога, щоб уберіг від смерті і поранень бійців Збройних сил України, Національної гвардії, добровольців і волонтерів, які на Донбасі бережуть Україну від московської чуми.

Вітаю з Новим Роком і Різдвом Христовим братів і сестер на поселеннях за межами України. Нашої єдності боїться ворог. А значить, у єдності здолаємо ворога, утвердимо велику і сильну Україну.

Христос народився!

Славімо Його!

Богдан Червак,
Голова ОУН

Залишити відповідь