Виставка Марини Соченко «Заради майбутнього України!»

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

Художниця Марина Соченко під час Революції Гідності перебувала у найгарячіших точках Майдану. І на своїх картинах зобразила історичні моменти боротьби українського народу за гідне місце у сучасному світі. Створила цілу галерею портретів людей, які мріяли й докладали зусиль для щасливого життя в Україні.

Запам’яталася виставка живопису та графіки Марини Соченко «Заради майбутнього України!» до третьої річниці Революції Гідності, яка  експонувалася із 18 по 22 лютого 2017 року в Українському домі. На цю хвилюючу подію завітало чимало героїв художніх полотен Соченко.

Марина Соченко розповідала про роботу в польових умовах. Працювати доводилося і в негоду та в часи небезпеки. Авторку привітали тогочасний міністр культури України Євген Нищук, голова благодійної організації «Благодійний медичний фонд ,,Лелеко“» Сергій Мартинюк, відомий художник Олександр Мельник, козацький старійшина Йосип Мигаль та ще чимало людей, вражених її емоційними та колоритними картинами. А супроводжували відкриття виставки пісні у виконанні хору «Гомін».

Заторкнули душу картини «Ось вам Європа», «Михайлівська площа. 30 листопада 2013 р.», «Збір коло пам’ятника Тарасу Шевченку 1 грудня 2013 р.», «Народне віче», «Йолка», «Тривожна ніч», «Народжені Майданом», портрети учасників Революції Гідності та московсько-української війни. Адже на них відображені історичні події сьогодення,  боротьба українського народу за волю та правду на нашій святій землі заради майбутнього України.

Фото автора