То чиї ми діти?!

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

1 червня 2019 року в День захисту дітей на столичному подвір’ї Української книгарні ,,Смолоскип’’ відбувся мистецький захід ,,То чиї ми діти?!’’.

Безперечно, ми є дітьми своїх батьків. Але, у ширшому розумінні – ми діти України. Нашої Батьківщини, про яку писали Тарас Шевченко, Олена Теліга, Олег Ольжич, Василь Стус… Про це потрібно завжди пам’ятати.

Добре, що є люди які спільними зусиллями безкорисно приносять користь суспільству. Саме такі однодумці зібралися цього дня на творчу зустріч.

Розпочався захід темпераментними піснями у виконанні харизматичного гітариста та співака Володимира Пироженка. Припали до душі й авторські пісні актора Дмитра Лінартовича, відомого по головній ролі фільму ,,Той Хто Пройшов Крізь Вогонь’’. Свої роботи продемонстрував відомий художник, шаржист-карикатурист Олег Смаль, який розповів про творче життя та поділився планами на майбутнє. Прикрасила захід своїми віршами із поетичної збірки ,,Бедлам’’ талановита та яскрава поетеса Алла Миколаєнко. Найкращі враження викликала колекція художніх виробів майстрині від Бога Надії Пироженко.

Не обійшлося і без приємного сюрпризу. Олеся Кривопиша, Манана Абашидзе та Тетяна Яровицина від імені організаторів Міжнародного проекту-конкурсу ,,Тарас Шевченко єднає народи’’ нагородили Подяками за активну участь у підготовці та проведенні цього незабутнього заходу співака та музиканта Володимира Пироженка, фотокореспондента Олександра Вакуленка та кіноактора Дмитра Лінартовича.

Завершився мистецький захід ,,То чиї ми діти?!’’ спільним фото.

Фото автора та Надії Віннік