Нагородження волонтерів у Михайлівському Золотоверхому соборі

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

24 листопада 2018 року у Михайлівському Золотоверхому соборі (м. Київ) з ініціативи ОУН та благословення  Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося нагородження військових та волонтерів медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України».

Люди із мужніми та добрими серцями отримали нагороди із рук Ієромонаха Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Михаїла, голови ОУН Богдана Червака, української піаністки та волонтера Людмили Чичук, а також поета, воїна та волонтера Бориса Гуменюка.

Щирими оплесками вітали присутні нагороджених: генерала-майора ЗСУ Богдана Бондаря, полковників ЗСУ Віктора Романюка та Володимира Корніяка, волонтерів Олександра Олійника, Мар’яну Степанову та Степана Гериліва, підприємця Дмитра Бондарчука.

Також медалями «За жертовність і любов до України» відзначено представників української діаспори. Павло Гінтов, який проживає в США та Олександра Зайцева (мешкає у Німеччині) пов’язали свою долю із світом мистецтва. Але допомогу українським захисникам вважають своїм святим обов’язком.

Серед нагороджених – люди, які здійснюють вагому допомогу українським військовим:  Мікал Балбуза із Польщі, Володимир Ткаченко та Сергій Головін із французької та болгарської груп волонтерів, Іван та Наталка Пастернак із Франції.

Через голову асоціації «Перетинаючи Європу» Юлію Єфремову нагороди передано волонтерам Андрію Василику, Оксані Угринюк, Галині Угринюк, Володимиру Тітову із української громади Парижа.

Люди із усього світу докладають зусилля, допомагаючи Україні стримати московську агресію. Адже Україна, як і в минулі часи, залишається кордоном між двох світів – Західного та Східного, де вирішується майбутня доля людства.

Фото автора

Залишити відповідь