Музичний вечір «Тисни газ!» у видавництві «Смолоскип»

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

20 грудня 2019 року в Києві у видавництві «Смолоскип» відбувся музичний вечір «Тисни газ!»

Модератор заходу поет Сергій Пантюк представив глядачам учасників музичної програми Дмитра Лінартовича, Володимира Пироженка та Віктора Тімохіна, що своїм прикладом показують, як потрібно любити мистецтво.

Розповідаючи про творчий шлях актора Дмитра Лінартовича, Сергій Пантюк підкреслив, що подивився всі фільми за його участю, і усі ролі залишили найкращі враження. При цьому Дмитро Лінартович ще й розкриває свої творчі обдарування у музичній сфері.

Гітарист та співак Володимир Пироженко – музикант від Бога. Поклав на музику твори Тараса Шевченка, які сприймаються із замиранням серця й актуальні і в нинішні часи.

Обдарований музикант Віктор Тімохін відомий за виступами в українських гуртах. Особливо запам’ятався як музикант гурту «Телері». Має хист й до поезії та фотомистецтва.

Гурт у складі трьох музикантів перебуває у творчому пошуку й навіть не має своєї назви, але першою ж піснею зарядив глядачів неймовірними емоціями та драйвом.

Митці взагалі − дивовижні люди. Перебуваючи на Землі, вони черпають духовну енергію для творення своїх шедеврів із Всесвіту. Тому йдуть попереду суспільства, випереджаючи час. Це своєрідні Люди Всесвіту. Й це особливо проявилося під час виконання новоствореним гуртом музичних композицій протягом усього концерту.

Із Новорічними святами присутніх на творчому вечорі привітав військовий капелан Димитрій Присяжний, який побажав усіх гараздів у Новому році, і найперше, звичайно, нашої Перемоги.

Естафету музичних виступів прийняв Ігор Двигало. Його творчість − це вияв громадянської позиції. Адже має у своєму репертуарі чимало пісень на слова українських поетів-класиків. Пісні Ігоря Двигала на вірші Тетяни Шептицької та Василя Стуса не залишили байдужими глядачів.

Пощастило послухати й самобутнього виконавця Артема Терентьєва, у виконанні якого пролунали пісні «Боляче» та «Дощ не може бути вічним».

Окрасою завершальної частини творчої програми став виступ поета Сергія Пантюка із авторською поезією.

Гості заходу висловили щиру вдячність і побажали успіху усім виконавцям та організаторам видовищного та феєричного музичного вечора «Тисни газ!»

Фото автора